محل تبلیغات شما

1. در صورتي که براي اولين بار از اين سايت بازديد ميکنيد, لازم است تا پرسش و پاسخ را مطالعه فرماييد. در صورتي که هنوز عضو نشده ايد براي ارسال مطالب , دانلود فايل ها, دسترسي به انجمن هاي ويژه کاربران عضو شده و ... در سايتثبت نام کنيد. با کليک بر روي ثبت نام در مدت کوتاهي عضو سايت شده و از مطالب و امکانات سايت بهره مند شويد.

اطلاعیه های سایت

هرگونه استفاده از آواتار و امضا با محتوای سیاسی و راه اندازی و یا شرکت در بحث های سیاسی و ارسال هرگونه پست اسپم (بیهوده) خلاف قوانین سایت می باشد.

زبان رسمی انجمن فارسی بوده و تایپ فارسی از مهم ترین قوانین سایت است.

از ارسال هرگونه پست مبنی بر درخواست زیرنویس در تاپیک فیلم ها و سریال ها جداً خودداری نمایید ؛ در صورتی که از مجموعه ای ترجمه ای صورت بگیرد ، توسط مسئولین در تاپیک ها قرار داده می شود.

تشکر شما از پست ها و مطالب مفید باعث ترغیب بیشتر کاربران فعال و احساس رضایتمندی در آنان میگردد ؛ برای تشکر از هر پست فقط از دکمه تشکر در پایین پست استفاده نمایید.

از قرار دادن عکس های حجیم و متن های طولانی در امضای خود جداً خودداری نمایید.

برای دانلود با لینک مستقیم و بی دردسر فیلم ها و سریال های سایت ، عضو VIP شوید [
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضویت / ورود
]

در صورتی که دارای سواد و سطح زبان انگلیسی متوسط رو به بالا هستید میتوانید عضو تیم ترجمه سایت شوید [
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضویت / ورود
]

1. آوتار

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده

تشکر شده

موضوع پست:  Re: ..:: تاپيك طرح سوالات و مشكلات كاربران ::.. (تاپیک ثابت)

سلام وقت بخیر میخواستم اولا تشکر کنم بابت سایت عالیتون دوما اینکه خیلی از فیلم ها اصلا زیرنویس ندارن و واقعا عجب فیلم هایی هستن که نمیتونیم زیرنویسشونو متاسفانه پیدا کنیم لطفا یه راهکار جلو پای ما قرار بدید ممنون میشم

تبليغات تبليغات

2. نماد کاربر

مترجم فعال
    مترجم فعال

عنوان کاربر
    مترجم فعال 
    تشکر کرده
    635  
    تشکر شده
    2084  

نقل قولHossein. Afshar نوشته است:
    سلام وقت بخیر میخواستم اولا تشکر کنم بابت سایت عالیتون دوما اینکه خیلی از فیلم ها اصلا زیرنویس ندارن و واقعا عجب فیلم هایی هستن که نمیتونیم زیرنویسشونو متاسفانه پیدا کنیم لطفا یه راهکار جلو پای ما قرار بدید ممنون میشم

اسم فیلمها و لینک IMDB فیلم ها رو در تاپیک پیشنهاد ترجمه بذارید. مترجمها میبینن اگر مورد پسندشون بود دست بکار ترجمه میشن.

عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب Prolator تشکر کننده ها: 4 Sepehr90, Behzad_Daniel, mamad092, pejmanmm
    رتبه: 0.54%
    برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
    عضویت  / ورود
    زیرنویسهای فروردین 98
    عضویت  / ورود
    زیرنویسهای اردیبهشت 98
    عضویت  / ورود
    زیرنویسهای خرداد 98

عضویت  / ورود
      ایدی تلگرام : benyaminaria

تبليغات تبليغات

3. آوتار

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده

تشکر شده

سلام چرا من نمی تونم تو بخش درخواست سریال هیچ پستی بذارم؟ چرا تاپیک قفل شده؟ و کجا باید درخواست سریال یا فیلم بدم؟

تبليغات تبليغات

4. آوتار

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    2  
    تشکر شده
    6  

سلام به همگی.وقت بخیر.کی یا چه کسایی به این بخش

عضویت  / ورود
    تو سایت به درخواستها رسیدگی میکنن؟سوال دارم.

تبليغات تبليغات

5. نماد کاربر

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    8  
    تشکر شده
    3  

سلام لطفا مشکل سایتتون رو برطرف کنید یوزر و پسورد میدم به سایت وارد میشه ولی مثلا: کلیک میکنم روی درخواست های من میره همون صفحه ولی انگار من اصلا وارد سایت نشدم همین مشکل هم با فروم دارم و این که تیک ذخیره هم زدم یه مشکل دیگه این که مثلا: یه فیلم یا سریال سرچ میزنم و میریم داخل اون صفحه بعد که روی آیکون سمت راست imovie-dl موس میبرم لینک همون صفحه ای که داخلش هستم هست نه لینک صفحه اصلی سایت اگه میشه درستش کنید برای همه صفحه ها اینجوریه مجبورم از لینک بار اون قسمت حذف کنم تا بتونم به صفحه اصلی سایت برم ممنون میشم رسیدگی کنید
    برای نویسنده این مطلب shahab 27 تشکر کننده ها: b3hzad
    رتبه: 0.13%

آخرین ویرایش توسط shahab 27 on دوشنبه 20 خرداد, 98 06:00, ویرایش شده در 2.

تبليغات تبليغات

6. آوتار

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    4  
    تشکر شده
    1  

سلام.

من جدیدا مشکل عجیبی توی سایت دارم. وقتی وارد سایت میشم برای مرتبه ی اول هر کجای صفحه کلیک میکنم یه پیج دیگه باز میشه که اصن نمیدونم چیه و درجا توسط کسپراسکای بلاک میشه و پیج نا امن شناخته میشه!

اگر این صفحه ی تبلیغاتی هست که لطفا حذفش کنین چون ما داریم هزینه ی اشتراک وی ای پی میدیم که این مسخره بازی ها رو نداشته باشیم و اگر این ویروس هست که لطفا درستش کنین چون اعصابمون خورد شده.

من یه بار دیگه هم این مشکل رو مطرح کردم ولی گویا پستم پاک شده! پس لطفا این بار بدون اینکه پست رو پاک کنین پاسخگو باشین. ممنون.
    برای نویسنده این مطلب Nobakhtii تشکر کننده ها: erfan78

تبليغات تبليغات

7. نماد کاربر

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده

تشکر شده
    69  

سلام من هر که می خوام فیلم یا سریال دانلود کنم برای ورود به اکانت VIP  باید دوباره لاگین کنم یعنی حتی اگه از سایت خارج بشم برای دانلود باید دوباره لاگین کنم و تیک ذخیره هم کمک نمی کنه این یکی از ضعف های بزرگ طراحی سایت شماست با توجه به محتوای سطح بالای سایت و مدیریت خوب شما حیفه کارتان تحت تاثیر ضعف های فنی مثل این که براحتی قابل اصلاح است قرار گیرد

تبليغات تبليغات

8. آوتار

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    133  
    تشکر شده
    82  

عزیزان مسئول توجه داشته باشن یکی دو روزی هست که اسکرین شاتهای فیلمها باز نمیشه...

لطفا این مشکل رو سریعتر رسیدگی کنین...تشکر...
    برای نویسنده این مطلب Iman.z تشکر کننده ها: mamad092

تبليغات تبليغات

9. آوتار

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده

تشکر شده

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز مشکلی که برای من ایجاد شده از دیشب در سایت قسمت فولدر زیرنویس ها باز نمیشود و امکان دسترسی به قسمت اختصاصی زیرنویس ها وجود ندارد اگر امکانش هست نسبت به مرتفع کردن این مشکل اقدام نمایید با تشکر

تبليغات تبليغات

10. آوتار

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    3  
    تشکر شده

عضویت  / ورود
    عضویت  / ورود
    عضویت  / ورود
    عضویت  / ورود
    عضویت  / ورود

سلام خسته نباشید
    من دیروو اکانتمو تمدید کردم مبلغ هم پرداخت شد و اخر گفت موفقیت امیز بود مبلغ هم کم شد ولی هنو اکانتم تمدید نشده و میزنه منقضی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

11. نماد کاربر

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده

تشکر شده
    69  

سلام پیشنهاد می کنم این تاپیک را حذف کنید چون علاوه بر اینکه جوابی داده نمیشود به اشکالات مطرح شده ترتیپ اثر هم داده نمی شود شما که اهمیتی نمی دهید پس دلیل وجود این تاپیک چیه ؟

تبليغات تبليغات

12. نماد کاربر

مسئول بخش تریلر
    مسئول بخش تریلر

عنوان کاربر
    مسئول بخش تریلر 
    تشکر کرده
    52291  
    تشکر شده
    84513  

نقل قولhoseinshariat نوشته است:
    سلام پیشنهاد می کنم این تاپیک را حذف کنید چون علاوه بر اینکه جوابی داده نمیشود به اشکالات مطرح شده ترتیپ اثر هم داده نمی شود شما که اهمیتی نمی دهید پس دلیل وجود این تاپیک چیه ؟

سلام . پیشنهاد عجیبی میکنید ! این تاپیک محل رسیدگی به مشکلات هست و همه پیامهای شما هم دیده و هم رسیدگی میشه ... اما شما دوستان قبل از اینکه یه پیام رو بدید جوابهای پیش از اون نمیخونید شاید یکی صفحات قبل (مثلا تا 2 صفحه قبلتر) مشکل شما رو داشته و بهش رسیدگی شده باشه ... منتظرید که هرکی هرچی گفت ما سریع بیایم جواب بدیم !

مثلا :

در مورد مشکلات وی آی پی و اینکه اکانت تمدید شده یا نه و پول کم شده یا نه بارها گفته شده که به قلان ایمیل ، ایمیل بزنید ..

در مورد باز نشدن سرورهای عکس و زیرنویس هم مطمئن باشید پیش از اینکه حتی شما بفهمید ما میفهمیم و رسیدگی شروع میشه .. ممکنه یه روز طول بکشه ممکنه هم مجبور به عوض کردن چیزی یا سروری باشیم که بعد از انجام اطلاع رسانی میشه ...

در مورد اینکه وارد سایت میشم باید هر سری لاگین کنم .. هم بارها و بارها و بارها گفته شده کش مرورگرتون رو پاک کنید ... بعد از صفحه اصلی یوزر و پسورد رو بزنید تا برای همیشه وارد بشید .. حتی اگر توی صفحه اول نوشته باشه ورود مجدد شما وقتی وارد انجمن میشی اکانتت وارد شده و نیازی نیست که دوباره لاگین کنید ...

قبل از پیش داوری و فرستادن انتقادات عجیب ، لطفا پیامهای قبلیه خودتون رو که یه مسئول رسیدگی کرده باشه بررسی کنید شاید دیگه اینگونه پیامی از سمت شما فرستاده نشه .........

جواب شما قبلا داده شده بوده فقط باید مطالعه میکردید :

عضویت  / ورود

برای نویسنده این مطلب mamad092 تشکر کننده ها: 2 Sepehr90, pejmanmm
    رتبه: 0.27%

تبليغات تبليغات

13. نماد کاربر

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده

تشکر شده
    69  

سلام روز بخیر دوست عزیز ظاهرا اگر من اونجوری نمی نوشتم شما جوابی نمی دادید ، خوشحالم جوابی داده شد هر چند با لحنی نسبتا تند ،اما :

1) من بیشتر از دو سال است مشترک سایت شما هستم و از مزایای خوب آن استفاده می کنم ، سپاس از شما ، ولی این حق را به خودم میدهم بعد از این مدت نسبتا طولانی اگر مشکلی داشته باشم مطرح کنم و جوابیه تند دریافت نکنم .

2) صفحات قبلی این صفحه نزدیک به 941 صفحه است حتما شما هم از ما انتظار ندارید 941 صفحه را مطالعه کنم تا جوابیه احتمالی مشکل را پیدا کنم، ما سالهاست مشترک شما هستیم سایت خوبی دارید منتی روی شما نیست پس متقابلا منتی روی ما هم نیست و اگر جوابی داده میشود بخش از وظایف شماستفه هر چند با مشترکان بیسوادی مثل من طرف باشید ! ( دقیقا جوابگو بودن فرق بین سایت ها و یا خدمات درجه یک با دیگران می باشد ) ضمنا به جای متن طویل بالا کاش فقط همون لینک قرمز پایین را می گذاشتید و یا می نوشتید " به صفحات قبلی مراجعه شود "

3) من کش مرورگر را پاک کردم ، و الان هر بار که دوباره وارد سایت میشوم وارد صفحه خودم میشوم ، منتها مشکل من این نبود من گفتم هر بار که برای دانلود فیلم وارد اکانت VIP خودم میشم باید لاگین کنم یعنی مرورگر را که ببندم اگر دوباره بخواهم وارد اکانت VIP شوم باید دوباره لاگین کنم که مشکل من هنوز سر جاشه ، حالا شما رییسید اگر دوست دارید اینجوری باشه ما هم حرفی نداریم.

4) سایت خوبی دارید اگر از امکانات ان استفاده میکنیم و مبلغ ناچیزی می پردازیم ممنون شما هستیم ، ولی در قبال این که نام ما جزو مشترکین شما هست انتظار ذره ای سعه صدر و احترام هم داریم ، موفق باشید

تبليغات تبليغات

14. نماد کاربر

مسئول بخش تریلر
    مسئول بخش تریلر

عنوان کاربر
    مسئول بخش تریلر 
    تشکر کرده
    52291  
    تشکر شده
    84513  

سلام روز بخیر دوست عزیز ظاهرا اگر من اونجوری نمی نوشتم شما جوابی نمی دادید ، خوشحالم جوابی داده شد هر چند با لحنی نسبتا تند ،اما :

این تاپیک محل رسیدگی به مشکلات هست و همه پیامهای شما هم دیده و هم رسیدگی میشه .. منتظرید که هرکی هرچی گفت ما سریع بیایم جواب بدیم ! طبیعتا اینگونه نیست دلیلش هم همون آپشن گشتن راحت در انجمن و تاپیکهاست .. خیلی راحت .... خیییییییییییییییییللییییییییییییییییییییییی

1) من بیشتر از دو سال است مشترک سایت شما هستم و از مزایای خوب آن استفاده می کنم ، سپاس از شما ، ولی این حق را به خودم میدهم بعد از این مدت نسبتا طولانی اگر مشکلی داشته باشم مطرح کنم و جوابیه تند دریافت نکنم .

اگر دو ساله که از سیستم ما استفاده میکنید پس نوع بیانتون و نوع بازخوردی که میخواید بگیرید و طریقه چک کردن و دنبال جواب بودنتو هم باید مطابق این دو سالی باشه که دارید از خدمات سایت خوب ما استفاده میکنید و بدونید که هر سوالی که پرسیده میشه حتما یا جواب میگیره یا گرفته یا در دست بررسی هست .. بعد از دو سال توقع بیشتری از شما کاربر قدیمی تر ما نسبت به تمام دوستان جدید میره
    عضویت  / ورود

2) صفحات قبلی این صفحه نزدیک به 941 صفحه است حتما شما هم از ما انتظار ندارید 941 صفحه را مطالعه کنم تا جوابیه احتمالی مشکل را پیدا کنم، ما سالهاست مشترک شما هستیم سایت خوبی دارید منتی روی شما نیست پس متقابلا منتی روی ما هم نیست و اگر جوابی داده میشود بخش از وظایف شماستفه هر چند با مشترکان بیسوادی مثل من طرف باشید ! ( دقیقا جوابگو بودن فرق بین سایت ها و یا خدمات درجه یک با دیگران می باشد ) ضمنا به جای متن طویل بالا کاش فقط همون لینک قرمز پایین را می گذاشتید و یا می نوشتید " به صفحات قبلی مراجعه شود "

اما شما دوستان قبل از اینکه یه پیام رو بدید جوابهای پیش از اون نمیخونید شاید یکی صفحات قبل (مثلا تا 2 صفحه قبلتر) مشکل شما رو داشته و بهش رسیدگی شده باشه

و

طبیعتا اینگونه نیست دلیلش هم همون آپشن گشتن راحت در انجمن و تاپیکهاست .. خیلی راحت .... خیییییییییییییییییللییییییییییییییییییییییی

3) من کش مرورگر را پاک کردم ، و الان هر بار که دوباره وارد سایت میشوم وارد صفحه خودم میشوم ، منتها مشکل من این نبود من گفتم هر بار که برای دانلود فیلم وارد اکانت VIP خودم میشم باید لاگین کنم یعنی مرورگر را که ببندم اگر دوباره بخواهم وارد اکانت VIP شوم باید دوباره لاگین کنم که مشکل من هنوز سر جاشه ، حالا شما رییسید اگر دوست دارید اینجوری باشه ما هم حرفی نداریم.

من از سه تا سیستم + گوشیم دارم هر سری به سرورها سر میزنم (هر سری از یه جا) و فقط اکانت گوگلم روی همشون بازه و تقریبا 5 ساله که حتی پسورد وی آی پیمون یه بارم ننوشتم (چون یه بار ذخیره شده و همیشه ذخیره مونده .. حتی تیک ثبت اطلاعاتم رو هم نزدم ... این مشکل شما مشکل درون مرورگریه .... مرورگرتون رو آپدیت کنید یا از مرورگر دیگه ای استفاده کنید و همون اولین باری که وارد میشید اطلاعات رو ذخیره کنید و اگر گزینه ای برای ذخیره اطلاعات میاد اون رو هم بزنید... باز اگر مشکل سر جاش هست عکس بگیرید و با توضیحات برای من ارسال کنید شخصا رسیدگی میکنم .... اینکه بعدی موقعا اطلاعات یه سروری از سیستم یا مرورگر پاک بشه طبیعیه اما اگر این ادامه دار باشه مشکل درون مرورگریه .. باز عکس و مشخصات رو ارسال کنید ...

4) سایت خوبی دارید اگر از امکانات ان استفاده میکنیم و مبلغ ناچیزی می پردازیم ممنون شما هستیم ، ولی در قبال این که نام ما جزو مشترکین شما هست انتظار ذره ای سعه صدر و احترام هم داریم ، موفق باشید

مطمئن باشید در مورد شما و تمام دوستانی که جواب میخوان همینگونست ... ما هم در قبال این همه زحمتی که میکشیم و منتیم روی کسی از بابتش نیست کمی همکاری میخوام ! همین ...
    باز اگر تندی بوده توی لحن بنده از من شما عذرخواهی میکنم ... باشد که دیگه تندی نکرده باشیم
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب mamad092 تشکر کننده ها: 4 Sepehr90, Klaus, opeth1h, pejmanmm
    رتبه: 0.54%

تبليغات تبليغات

15. نماد کاربر

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده

تشکر شده
    69  

سلام ، ممنون از لطف شما و از وقتی که برای پاسخ گذاشتید ، این نشون میده در مورد عدم پاسخگویی شما من قطعا دچار اشتباه و شاید سوء تفاهم شده ام ، باز هم از شما و دوستانتون بابت زحمتی که میکشید ممنونم ، همیشه سالم و خوشحال باشید .
    برای نویسنده این مطلب hoseinshariat تشکر کننده ها: 2 mamad092, pejmanmm
    رتبه: 0.27%

تبليغات تبليغات

بازگشت به نظرات ، انتقادات و پیشنهادات

تنظيمات نمايش موضوعات

تنظيمات نمايش موضوعات

قبلی       بعدی

استفاده از اين کنترل به منظور ايجاد محدوديت براي نمايش موضوعات در يک چهارچوب زماني مشخص است.

به شما اجازه مي دهد تا انتخاب کنيد اطلاعات بر اساس ليست موضوع مرتب شوند.

توجه : وقتي که مرتب سازي بر اساس تاريخ ، 'نزولي', جديد ترين نتايج را اول نمايش مي دهد.

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

کاربران در حال مشاهده اين انجمن

{درکل 0 کاربر آنلاین داریم :: هیچ کاربر عضو و 0 مخفی و . (اطلاعات این قسمت بر اساس 5 دقیقه قبل می باشد)

1. کاربران حاضر : بدون كاربران آنلاین

مجوز هاي ارسال و ويرايش

مجوز هاي ارسال و ويرايش

شما در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی را ارسال کنید
شما در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
شما در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
شما در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید

سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد