محل تبلیغات شما

1. در صورتي که براي اولين بار از اين سايت بازديد ميکنيد, لازم است تا پرسش و پاسخ را مطالعه فرماييد. در صورتي که هنوز عضو نشده ايد براي ارسال مطالب , دانلود فايل ها, دسترسي به انجمن هاي ويژه کاربران عضو شده و ... در سايتثبت نام کنيد. با کليک بر روي ثبت نام در مدت کوتاهي عضو سايت شده و از مطالب و امکانات سايت بهره مند شويد.

اطلاعیه های سایت

هرگونه استفاده از آواتار و امضا با محتوای سیاسی و راه اندازی و یا شرکت در بحث های سیاسی و ارسال هرگونه پست اسپم (بیهوده) خلاف قوانین سایت می باشد.

زبان رسمی انجمن فارسی بوده و تایپ فارسی از مهم ترین قوانین سایت است.

از ارسال هرگونه پست مبنی بر درخواست زیرنویس در تاپیک فیلم ها و سریال ها جداً خودداری نمایید ؛ در صورتی که از مجموعه ای ترجمه ای صورت بگیرد ، توسط مسئولین در تاپیک ها قرار داده می شود.

تشکر شما از پست ها و مطالب مفید باعث ترغیب بیشتر کاربران فعال و احساس رضایتمندی در آنان میگردد ؛ برای تشکر از هر پست فقط از دکمه تشکر در پایین پست استفاده نمایید.

از قرار دادن عکس های حجیم و متن های طولانی در امضای خود جداً خودداری نمایید.

برای دانلود با لینک مستقیم و بی دردسر فیلم ها و سریال های سایت ، عضو VIP شوید [
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضویت / ورود
]

در صورتی که دارای سواد و سطح زبان انگلیسی متوسط رو به بالا هستید میتوانید عضو تیم ترجمه سایت شوید [
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضویت / ورود
]

1. نماد کاربر

مدير بخشهاي انجمن
    مدير بخشهاي انجمن

عنوان کاربر
    مدير بخشهاي انجمن 
    تشکر کرده
    13481  
    تشکر شده
    64370  

موضوع پست:  بحث و تبادل نظر در مورد سریال Power

Power

ژانر : جنایی و درام

برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
    عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

خلاصه داستان  : داستان شخصی ملقب به Ghost هست که در نیویورک کلابی رو ریاست میکنه و در پشت صحنه دلال مواد هست. Omari Hardwick که به عنوان بازیگر نقش James بازي خواهد کرد صاحبِ ثروتمند یک کلوب شبانه که با افراد مهم شهر در ارتباط هست و به نیاز آنها رسیدگی میکند و قصد ساختن یک امپراطوری را داشته و تبدیل کردن کلوپ به یک بیزینس موفق تنها مشکل موجود زندگی دوگانه جیمز است. وقتی که جیمز در کلوب نیست, یکی از بزرگترین رییس های شبکه رد و بدل مواد مخدر با موکل های خیلی درجه بالاست. ازدواج و خانواده اش به طرز وحشتناکی به خطر می افتد وقتی که وسوسه میشود زندگی تبهکارانه اش را پشت سر بگذارد و تبدیل به تاجری شود که همیشه خواسته...

════════════════════════════════════════════════

توضیح : شما می توانید در این تاپیک به بحث و تبادل نظر بپردازید و همچنین از آخرین اخبار ، تریلر ، موسیقی متن ، پوستر ، کاور و آیکون مربوط به آن استفاده نمایید.

تذکر : برای دانلود این مطلب ، به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.

تبليغات تبليغات

2. نماد کاربر

دستیار مدیر انجمن
    دستیار مدیر انجمن

عنوان کاربر
    دستیار مدیر انجمن 
    تشکر کرده
    27373  
    تشکر شده
    15294  

موضوع پست:  Re: بحث و تبادل نظر در مورد سریال Power

پوستر فصل 6 و پایانی سریال Power :

عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب Sepehr90 تشکر کننده ها: 7 amin_orang, ashley_1986, greatR, KING IVAR, opeth1h, pejmanmm, Salivan67
    رتبه: 0.94%
    : Currently Watching

تبليغات تبليغات

3. آوتار

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    84  
    تشکر شده
    303  

دوستان یه سوال خارج از موضوع کدوم انکودر صدای دالبی رو ساپورن میکنه
    من sneaky pete رو‌ با انکودینگ megusta دنلود کردم و دالبی رو ساپورت میکرد اما نمیدونم باقی سریالا مثل همین پاور رو کجا دنلود کنم که دالبی رو هم ساپورت کنه ؟ کلا از کجا میشه فهمید که انکودینگ دالبی رو ساپورت میکنه و اینکه کدوم انکودر معمولا با پشتیبانی دالبی انکودینگ میکنه؟

تبليغات تبليغات

4. نماد کاربر

كاربر ويژه
    كاربر ويژه

عنوان کاربر
    كاربر ويژه 
    تشکر کرده
    13364  
    تشکر شده
    9172  

سلام
    تا قسمت ۵ فصل اول رو دیدم

تشکر از پژمان که باعث شد این سریال رو ببینم ، همیشه توی دیدنش شک داشتم

از اونجایی که سریال ۵ فصل داره خیلی زوده که در مورد سریال نظر کلی بدم اما تا اینجا که دیدم میتونم نوع سریال رو تشخیص بدم
    یک سریال که بیشتر درام هست تا جنایی یا گنگستری و البته خوشساخت و خیلی هم تأثیر گرفته از سریال هایی مثل وایر و....
    اوایل سریال کمی گنگ بنظر میرسه در حد ۲ یا ۳ قسمت اما خیلی زود داستان و اینکه اصلا کی به کیه برای بیننده جا میفته و لذت بردن از سریال شروع میشه
    از بازیگران بازی تام و آنجلا رو خیلی دوست دارم  
    عضویت  / ورود

ریتم سریال هم تا اینجا نسبتا تند بوده و اینکه داستان سریال هم کلیشه ای بنظر میرسه  اما تفاوتی که داره این هست که اینبار رئیس  یک سیاه پوست به اسم گوست هست که این سریال رو متفاوت میکنه  , و اینکه من اصلا مخالف کلیشه نیستم و گاها کلیشه میتونه خیلی هم خوب باشه  احتمال میدم که سریال در فصل های بعد راه خودش رو پیدا کنه و مثل دیگر سریال ها نباشه و اگر کمی اکشن و مافیا بازی سریال هم بیشتر بشه قطعا بهتر میشه و البته خشونت  
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب ashley_1986 تشکر کننده ها: 5 Sepehr90, amin_orang, mamad092, opeth1h, pejmanmm
    رتبه: 0.67%
    .
    عضویت  / ورود
    .

تبليغات تبليغات

5. نماد کاربر

كاربر ويژه
    كاربر ويژه

عنوان کاربر
    كاربر ويژه 
    تشکر کرده
    25883  
    تشکر شده
    10410  

نقل قولashley_1986 نوشته است:
    سلام
    تا قسمت ۵ فصل اول رو دیدم

تشکر از پژمان که باعث شد این سریال رو ببینم ، همیشه توی دیدنش شک داشتم

از اونجایی که سریال ۵ فصل داره خیلی زوده که در مورد سریال نظر کلی بدم اما تا اینجا که دیدم میتونم نوع سریال رو تشخیص بدم
    یک سریال که بیشتر درام هست تا جنایی یا گنگستری و البته خوشساخت و خیلی هم تأثیر گرفته از سریال هایی مثل وایر و....
    اوایل سریال کمی گنگ بنظر میرسه در حد ۲ یا ۳ قسمت اما خیلی زود داستان و اینکه اصلا کی به کیه برای بیننده جا میفته و لذت بردن از سریال شروع میشه
    از بازیگران بازی تام و آنجلا رو خیلی دوست دارم  
    عضویت  / ورود

ریتم سریال هم تا اینجا نسبتا تند بوده و اینکه داستان سریال هم کلیشه ای بنظر میرسه  اما تفاوتی که داره این هست که اینبار رئیس  یک سیاه پوست به اسم گوست هست که این سریال رو متفاوت میکنه  , و اینکه من اصلا مخالف کلیشه نیستم و گاها کلیشه میتونه خیلی هم خوب باشه  احتمال میدم که سریال در فصل های بعد راه خودش رو پیدا کنه و مثل دیگر سریال ها نباشه و اگر کمی اکشن و مافیا بازی سریال هم بیشتر بشه قطعا بهتر میشه و البته خشونت  
    عضویت  / ورود

علی جون مطمئن باش اگه با ۵ قسمت خوشت اومده از این به بعد عاشقش میشی
    عضویت  / ورود

اتفاقاتش هنوز مونده و قراره کلی سورپرایز بشی
    عضویت  / ورود

اره تام بهترین بازیگرشه
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب pejmanmm تشکر کننده ها: 5 Sepehr90, amin_orang, ashley_1986, mamad092, opeth1h
    عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

6. آوتار

کاربر دو ستاره
    کاربر دو ستاره

عنوان کاربر
    کاربر دو ستاره 
    تشکر کرده
    1004  
    تشکر شده
    413  

برعکس نظر علی آقا به نظرم سریال بیشتر جنایی و گنگستری هستش و در وهله ی دوم درام قوی ای داره
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب amin_orang تشکر کننده ها: 5 Sepehr90, ashley_1986, mamad092, opeth1h, pejmanmm

تبليغات تبليغات

7. نماد کاربر

كاربر ويژه
    كاربر ويژه

عنوان کاربر
    كاربر ويژه 
    تشکر کرده
    13364  
    تشکر شده
    9172  

پایان فصل اول

سریال جذاب و خوبی بود و برای فصل اول من رو راضی کرد و حتما سریال رو ادامه میدم
    .
    البته من توی این استایل و سبک  چند سریال دیگه دیدم که باعث میشه خیلی از مسائل این سریال برام جدید نباشه و گاها یاد بعضی از سریال های بزرگتر توی این سبک بیفتم
    مثلا رابطه ی نومار با انجلا یک کپی برداری از رابطه ی کیما و بابلز توی سریال وایر بود و البته خیلی مسائل دیگه که این ارادت سازندگان پاور نسب به سازندگان وایر رو میرسونه و میشه گفت این سریال خیلی از سریال وایر تاثییر گرفته  حتی حرکات و استایل گوست خیلی نزدیک به استرینگربل سریال وایر هست , حتی تونسته بودن یکی از مهم ترین بازیگران سریال وایر یعنی  مارلو استنفیلد هم برای لحظاتی به بازی بگیرند
    .
    اما خود پاور هم ویژگیهایی داره که مخصوص خودش هست ، مثل درام قوی سریال که امین عزیز هم بهش اشاره کرد ، بازیهای نسبتا خوب و گاها خوب ،  نوع روایت جذاب ، هیجان مناسب , اما مهم ترین ویژگی پاور تا اینجا به نظر من داستان اون بوده که هم خیلی زیبا داره روایت میشه و هم جذابه و البته همونطور که پژمان هم  گفته بود سریال پر از سورپرایز و شوک  شدن هست که نشون میده روی داستان سریال کار شده
    اوج زیبایی سریال هم قسمت آخر سریال بود که واقعا هیجان و زیبایی خاصی داشت و یک سروگردن از دیگر قسمت ها بالا تر بود و البته سورپرایز های ویژه ای هم داشت  
    عضویت  / ورود

.
    سریال از نظر شخصیت پردازی هم بسیار خوب کار کرده و برای فصل اول چندین کرکتر رو کاملا به بیننده میشناسونه و به نوعی اونها رو برای فصل بعد آماده میکنه و با پایان ۸ قسمت ما چندین کرکتر پخته و شناخته شده داریم

اما
    بنظر من بازیگر نقش اول ، جیمی یا همون گوست خیلی داره بهش پرداخته میشه و زوایای مختلفی از شخصیت اون داره نشون داده میشه که اگر از یک بازیگر بهتر برای این نقش استفاده میشد قطعا میتونست سریال رو یک پله بالا تر ببره و ریت اون تا نزدیک به ۹ میرسید شاید و با یک سریال عالی طرف بودیم, این نقش به گوست نمیاد  
    عضویت  / ورود

البته این نظر شخصی هست و شاید من اینطور فکر کنم.  اما بنظر من بازی گوست  خوبه ولی اون کاریزمای لازم برای رئیس یک چنین تشکیلاتی بودن رو نداره.  نمیدونم دوستان نظر من رو تایید میکنن یا نه
    عضویت  / ورود

البته شک ندارم که سریال در فصل های بعدی بهتر میشه

در کل از این فصل لذت بردم ، خیلی از پژمان ممنونم و به این فصل امتیاز ۸ میدم  
    عضویت  / ورود

ریت سریال هم تقریبا بنظرم مناسب این سریال هست ، تقریبا بین ۸ تا ۸.۵  
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب ashley_1986 تشکر کننده ها: 6 Sepehr90, amin_orang, greatR, mamad092, opeth1h, pejmanmm
    رتبه: 0.8%
    .
    عضویت  / ورود
    .

تبليغات تبليغات

8. نماد کاربر

كاربر ويژه
    كاربر ويژه

عنوان کاربر
    كاربر ويژه 
    تشکر کرده
    25883  
    تشکر شده
    10410  

علی البته بهتره با وایر مقایسه نشه چون اون خیلی قوی هست
    عضویت  / ورود

شخصیت گوست هم باهات موافقم و میتونست بازیگر بهتری انتخاب بشه ولی فصل های بعدی بهتر میشه
    عضویت  / ورود

واقعا سریال جذابی هست و هر فصل بهتر میشه
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب pejmanmm تشکر کننده ها: 5 Sepehr90, amin_orang, ashley_1986, mamad092, opeth1h
    عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

9. آوتار

کاربر دو ستاره
    کاربر دو ستاره

عنوان کاربر
    کاربر دو ستاره 
    تشکر کرده
    1004  
    تشکر شده
    413  

نقل قولashley_1986 نوشته است:
    پایان فصل اول

سریال جذاب و خوبی بود و برای فصل اول من رو راضی کرد و حتما سریال رو ادامه میدم
    .
    البته من توی این استایل و سبک  چند سریال دیگه دیدم که باعث میشه خیلی از مسائل این سریال برام جدید نباشه و گاها یاد بعضی از سریال های بزرگتر توی این سبک بیفتم
    مثلا رابطه ی نومار با انجلا یک کپی برداری از رابطه ی کیما و بابلز توی سریال وایر بود و البته خیلی مسائل دیگه که این ارادت سازندگان پاور نسب به سازندگان وایر رو میرسونه و میشه گفت این سریال خیلی از سریال وایر تاثییر گرفته  حتی حرکات و استایل گوست خیلی نزدیک به استرینگربل سریال وایر هست , حتی تونسته بودن یکی از مهم ترین بازیگران سریال وایر یعنی  مارلو استنفیلد هم برای لحظاتی به بازی بگیرند
    .
    اما خود پاور هم ویژگیهایی داره که مخصوص خودش هست ، مثل درام قوی سریال که امین عزیز هم بهش اشاره کرد ، بازیهای نسبتا خوب و گاها خوب ،  نوع روایت جذاب ، هیجان مناسب , اما مهم ترین ویژگی پاور تا اینجا به نظر من داستان اون بوده که هم خیلی زیبا داره روایت میشه و هم جذابه و البته همونطور که پژمان هم  گفته بود سریال پر از سورپرایز و شوک  شدن هست که نشون میده روی داستان سریال کار شده
    اوج زیبایی سریال هم قسمت آخر سریال بود که واقعا هیجان و زیبایی خاصی داشت و یک سروگردن از دیگر قسمت ها بالا تر بود و البته سورپرایز های ویژه ای هم داشت  
    عضویت  / ورود

.
    سریال از نظر شخصیت پردازی هم بسیار خوب کار کرده و برای فصل اول چندین کرکتر رو کاملا به بیننده میشناسونه و به نوعی اونها رو برای فصل بعد آماده میکنه و با پایان ۸ قسمت ما چندین کرکتر پخته و شناخته شده داریم

اما
    بنظر من بازیگر نقش اول ، جیمی یا همون گوست خیلی داره بهش پرداخته میشه و زوایای مختلفی از شخصیت اون داره نشون داده میشه که اگر از یک بازیگر بهتر برای این نقش استفاده میشد قطعا میتونست سریال رو یک پله بالا تر ببره و ریت اون تا نزدیک به ۹ میرسید شاید و با یک سریال عالی طرف بودیم, این نقش به گوست نمیاد  
    عضویت  / ورود

البته این نظر شخصی هست و شاید من اینطور فکر کنم.  اما بنظر من بازی گوست  خوبه ولی اون کاریزمای لازم برای رئیس یک چنین تشکیلاتی بودن رو نداره.  نمیدونم دوستان نظر من رو تایید میکنن یا نه
    عضویت  / ورود

البته شک ندارم که سریال در فصل های بعدی بهتر میشه

در کل از این فصل لذت بردم ، خیلی از پژمان ممنونم و به این فصل امتیاز ۸ میدم  
    عضویت  / ورود

ریت سریال هم تقریبا بنظرم مناسب این سریال هست ، تقریبا بین ۸ تا ۸.۵  
    عضویت  / ورود

یکی از نقاط قوت سریال اینه که فصل به فصل بهترمیشه و هیچ فصلی افت نداره و هیچ قسمتی اضافه نیست فصل 3 و مخصوصا 4 عالی میشه و قسمت های اخر فصل 5 نقطه قوت سریاله فصل 6هم که از تریلرش مشخصه قراره چه فصل خفنی باشه و باید منتظر یه پایان فوق العاده باشیم
    برای نویسنده این مطلب amin_orang تشکر کننده ها: 6 Sepehr90, ashley_1986, jokerrr, mamad092, opeth1h, pejmanmm

تبليغات تبليغات

10. نماد کاربر

كاربر ويژه
    كاربر ويژه

عنوان کاربر
    كاربر ويژه 
    تشکر کرده
    13364  
    تشکر شده
    9172  

نقل قولamin_orang نوشته است:
    یکی از نقاط قوت سریال اینه که فصل به فصل بهترمیشه و هیچ فصلی افت نداره و هیچ قسمتی اضافه نیست فصل 3 و مخصوصا 4 عالی میشه و قسمت های اخر فصل 5 نقطه قوت سریاله فصل 6هم که از تریلرش مشخصه قراره چه فصل خفنی باشه و باید منتظر یه پایان فوق العاده باشیم

سلام
    در تایید حرف دوستمون باید بگم که این بهتر شدن و گره خوردن داستان سریال در هرقسمت که تموم میشه کاملا قابل مشاهده هست
    سریال برای من کشش خیلی زیادی داشته بطوری که الان تقریبا به اواسط فصل دوم رسیدم
    فصل دوم خیلی عالی شروع شد ، کنان یا همون فیفتی سنت هم توی این فصل نقش بیشتری داره که داستان رو جالب تر کرده ، اتفاقا خیلی هم خوب بازی میکنه و نقشش هم بهش میاد ! فقط حیف که من زیاد از موسیقی رپ خوشم نمیاد
    در کل سریال خوبیه و دوستش دارم  
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب ashley_1986 تشکر کننده ها: 5 Sepehr90, amin_orang, mamad092, opeth1h, pejmanmm
    .
    عضویت  / ورود
    .

تبليغات تبليغات

11. نماد کاربر

كاربر ويژه
    كاربر ويژه

عنوان کاربر
    كاربر ويژه 
    تشکر کرده
    13364  
    تشکر شده
    9172  

پایان فصل دوم

خب سریال توی این فصل خیلی عالی شروع شد و کرکتر محبوب این سریال یعنی کنان یا همون فیفتی سنت از شروع سریال دیده شد و همونطور که انتظار میرفت نقش کلیدی و مهمی توی این فصل داشت
    فصل بسیار شلوغ و جذابی بود و خیلی اتفاق های مهم توی این فصل رخ داد

اسپويلر ، خطر لو رفتن داستان : نمايش
    رابطه ی آنجلا با جیمی پیش تاشا لو رفت
    رابطه ی تاشا با شاون خیلی زیاد جلو رفت و دیدیم که چه بلایی سر شاون اومد
    عضویت  / ورود

.
    عضویت  / ورود

تام افتاد زندان و خیلی زود آزاد شد
    شخصیت گوست شناسایی شد
    شخصیت آنجلا و اینکه برای پلیس فدرال کار میکنه برای جیمی مشخص شد
    اما جذاب ترین سکانس این فصل بدون شک سکانس روبرو شدن پدر و پسر یعنی کنان با شاون بود و خیلی هم غیر قابل انتظار بود که یک پدر پسرخودش رو به اون شکل بکشه ( البته خوب شد ، شاون خیلی مُنگل بود  )
    عضویت  / ورود

و خیلی اتفاق های دیگه ، در کل سریال درام  قوی و خوبی داره که در کنار مسائل جنایی جذاب,  درام خوب در کنار ریتم مناسب و شصیت پردازی بسیار عالی  باعث شده با یک سریال خوب در ژانر جنایی درام طرف باشیم
    احتمال میدم با توجه به اتفاق های آخر فصل دوم ، فصل بعدی سریال بسیار پر هیجان تر و جذاب تر باشه, احتمال میدم این دو دوست قدیمی بالاخره یک روزی روبروی هم قرار بگیرن و با هم به مشکل بر بخورند
    پ.ن: تاشا خیلی روی اعصابه ، امیدوارم یکی یک گلوله توی مغزش خالی کنه در فصل بعدی
    عضویت  / ورود

امتیاز من به این فصل 8.5
    برای نویسنده این مطلب ashley_1986 تشکر کننده ها: 6 Sepehr90, amin_orang, greatR, javad08180818, opeth1h, pejmanmm
    .
    عضویت  / ورود
    .

تبليغات تبليغات

بازگشت به سریال های خارجی

تنظيمات نمايش موضوعات

تنظيمات نمايش موضوعات

قبلی       

استفاده از اين کنترل به منظور ايجاد محدوديت براي نمايش موضوعات در يک چهارچوب زماني مشخص است.

به شما اجازه مي دهد تا انتخاب کنيد اطلاعات بر اساس ليست موضوع مرتب شوند.

توجه : وقتي که مرتب سازي بر اساس تاريخ ، 'نزولي', جديد ترين نتايج را اول نمايش مي دهد.

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

کاربران در حال مشاهده اين انجمن

{درکل 2 کاربر آنلاین داریم :: 2 عضو شده و 0 مخفی و . (اطلاعات این قسمت بر اساس 5 دقیقه قبل می باشد)

1. کاربران حاضر : abtin862, Bing [Bot]

مجوز هاي ارسال و ويرايش

مجوز هاي ارسال و ويرايش

شما در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی را ارسال کنید
شما در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
شما در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
شما در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید

سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد