محل تبلیغات شما

1. در صورتي که براي اولين بار از اين سايت بازديد ميکنيد, لازم است تا پرسش و پاسخ را مطالعه فرماييد. در صورتي که هنوز عضو نشده ايد براي ارسال مطالب , دانلود فايل ها, دسترسي به انجمن هاي ويژه کاربران عضو شده و ... در سايتثبت نام کنيد. با کليک بر روي ثبت نام در مدت کوتاهي عضو سايت شده و از مطالب و امکانات سايت بهره مند شويد.

اطلاعیه های سایت

هرگونه استفاده از آواتار و امضا با محتوای سیاسی و راه اندازی و یا شرکت در بحث های سیاسی و ارسال هرگونه پست اسپم (بیهوده) خلاف قوانین سایت می باشد.

زبان رسمی انجمن فارسی بوده و تایپ فارسی از مهم ترین قوانین سایت است.

از ارسال هرگونه پست مبنی بر درخواست زیرنویس در تاپیک فیلم ها و سریال ها جداً خودداری نمایید ؛ در صورتی که از مجموعه ای ترجمه ای صورت بگیرد ، توسط مسئولین در تاپیک ها قرار داده می شود.

تشکر شما از پست ها و مطالب مفید باعث ترغیب بیشتر کاربران فعال و احساس رضایتمندی در آنان میگردد ؛ برای تشکر از هر پست فقط از دکمه تشکر در پایین پست استفاده نمایید.

از قرار دادن عکس های حجیم و متن های طولانی در امضای خود جداً خودداری نمایید.

برای دانلود با لینک مستقیم و بی دردسر فیلم ها و سریال های سایت ، عضو VIP شوید [
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضویت / ورود
]

در صورتی که دارای سواد و سطح زبان انگلیسی متوسط رو به بالا هستید میتوانید عضو تیم ترجمه سایت شوید [
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضویت / ورود
]

1. نماد کاربر

مسئول بخش تریلر
    مسئول بخش تریلر

عنوان کاربر
    مسئول بخش تریلر 
    تشکر کرده
    52291  
    تشکر شده
    84513  

موضوع پست:  بحث و تبادل نظر در مورد سریال Castle Rock

Castle Rock

ژانر : درام ، فانتزی ، ترسناک ، معمایی و مهیج

برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
    عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

خلاصه داستان : این سریال گلچینی از موضوعات و شخصیت‌های مختلف رمان‌های استفن کینگ می باشد که در محل کسل راک زندگی می‌کنند. سریال به شکلی واحد به بررسی تمامی دنیاها و شخصیت‌ها و داستان‌هایی که از ذهن خلاق استفن کینگ تراوش شده می‌پردازد...

════════════════════════════════════════════════

توضیح : شما می توانید در این تاپیک به بحث و تبادل نظر بپردازید و همچنین از آخرین اخبار ، تریلر ، موسیقی متن ، پوستر ، کاور و آیکون مربوط به آن استفاده نمایید.

تذکر : برای دانلود این مطلب ، به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.
    برای نویسنده این مطلب mamad092 تشکر کننده ها: 13 Hamid_s2022, Sepehr90, ashley_1986, babak_sd, Behzad_Daniel, DEXTER, hancock, KING IVAR, Klaus, opeth1h, pejmanmm, tamagotchi, wildwind
    رتبه: 1.74%

تبليغات تبليغات

2. نماد کاربر

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    440  
    تشکر شده
    420  

موضوع پست:  Re: بحث و تبادل نظر در مورد سریال Castle Rock

ICON Castle Rock
    عضویت  / ورود
    عضویت  / ورود

عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب mehran2011 تشکر کننده ها: 7 Sepehr90, ashley_1986, hancock, KING IVAR, mamad092, opeth1h, pejmanmm
    رتبه: 0.94%

تبليغات تبليغات

3. نماد کاربر

كاربر ويژه
    كاربر ويژه

عنوان کاربر
    كاربر ويژه 
    تشکر کرده
    25883  
    تشکر شده
    10412  

پایان فصل اول:
    برای کسایی که سریال مرموز دوست دارن سریال عالی هست
    عضویت  / ورود

برعکس مریم خانم فکر میکنم بازیگر نقش اون شخصیت یعنی bill skarsgard شاهکار بازی کرد
    عضویت  / ورود
    عضویت  / ورود

کاملا اون حس مرموزی که میخواست منتقل کنه را منتقل کرد و واقعا عالی بود
    عضویت  / ورود

اره اوایل سریال یه ذره کنده ولی بعد از چند قسمت روی روال میوفته
    همونطور که قبلا گفتم قسمت ۹ بهترین قسمتشه و اخرین قسمت هم جوابی بهش نمیده و رفت برای فصل بعد که ببینیم چی میشه
    دیگه هر کی نظری داره و خودتون ببینید و ببینید دوست دارید یا نه
    عضویت  / ورود

من که به شدت منتظر فصل بعدم
    عضویت  / ورود

امتیاز ۹.۵ از 10
    برای نویسنده این مطلب pejmanmm تشکر کننده ها: 6 Sepehr90, ashley_1986, hancock, KING IVAR, mamad092, opeth1h
    رتبه: 0.8%
    عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

4. نماد کاربر

کاربر چهار ستاره
    کاربر چهار ستاره

عنوان کاربر
    کاربر چهار ستاره 
    تشکر کرده
    12609  
    تشکر شده
    4300  

پژمان کم کم دارم به این نتیجه می رسم که توی فیلم و سریال نظرات تو به نظرات من نزدیک تر است
    عضویت  / ورود

البته نظر مریم خانم هم محترمه ولی به خاطر ریت سریال و نظر مثبت تو و بقیه بچه ها و حضور جی جی آبرامز توی عوامل تولید حتماً این سریال رو تو برنامه های آیندم میزارم

در ضمن پژمان واسم جالبه نظرت رو در مورد سریال وست ورد بدونم  
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب opeth1h تشکر کننده ها: 4 Sepehr90, ashley_1986, KING IVAR, pejmanmm
    رتبه: 0.54%

You Say God I Say Say10

تبليغات تبليغات

5. نماد کاربر

كاربر ويژه
    كاربر ويژه

عنوان کاربر
    كاربر ويژه 
    تشکر کرده
    25883  
    تشکر شده
    10412  

نقل قولopeth1h نوشته است:
    پژمان کم کم دارم به این نتیجه می رسم که توی فیلم و سریال نظرات تو به نظرات من نزدیک تر است
    عضویت  / ورود

البته نظر مریم خانم هم محترمه ولی به خاطر ریت سریال و نظر مثبت تو و بقیه بچه ها و حضور جی جی آبرامز توی عوامل تولید حتماً این سریال رو تو برنامه های آیندم میزارم

در ضمن پژمان واسم جالبه نظرت رو در مورد سریال وست ورد بدونم  
    عضویت  / ورود

قربونت حامد جون
    عضویت  / ورود
    عضویت  / ورود

اره حتما این سریال را ببین که عالیه
    در مورد وست ورلد هم قبلا گفتم که شاهکاره
    عضویت  / ورود
    عضویت  / ورود

کلا من برادران نولان را خیلی قبول دارم و همه فیلم و سریال هاشون را میبینم
    عضویت  / ورود
    عضویت  / ورود

ارون پاول هم که به فصل سوم اضافه شد و یه فصل مهیج در انتظارمونه و نولانم گفته همه چی رو میخواد زیر و رو کنه
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب pejmanmm تشکر کننده ها: 5 Sepehr90, ashley_1986, KING IVAR, mamad092, opeth1h
    رتبه: 0.67%
    عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

6. نماد کاربر

کاربر دو ستاره
    کاربر دو ستاره

عنوان کاربر
    کاربر دو ستاره 
    تشکر کرده
    3089  
    تشکر شده
    487  

من زودتر از این میخاستم نظرم رو بگم ولی نه انگیزه داشتم و تا قسمت ۱۰ نمی فهمیدم چی بنویسم کلا بیننده رو گیج کرد. این سریال تا چند قسمت اول قابل تحمل بود ولی تا پایان فصل همین شکلی ادامه پیدا کرد واسه همین دیدنش سخت تر شد و هر قسمت سوالات جواب داده نشد و سوالات بیشتری هم واسه بیننده پیش اومد من که لذت نبردم فقط میخاستم ببینم این آخرش چی میشه البته قسمت ۹ و ۱۰ یک سری اطلاعات به بیننده داد ولی به نظرم اون ۸ قسمت زیادی بود و می تونست فصل دوم هم با همین فصل ادغام بشه مشکل ریتم کند سریال نبود مشکل تکرار یک موضوع و ندادن اطلاعات بیشتر بود. من اطلاعی از زمان ساخت یا پخش فصل دوم ندارم حتی اگر ماه بعد هم باشه باید دوباره فصل یک رو ببینم تا یادم بیاد چی بود چه برسه به سال بعد البته احتمالا یادم بره این سریال رو اصلا دیدم یا نه 😅
    برای نویسنده این مطلب KING IVAR تشکر کننده ها: 4 Sepehr90, ashley_1986, mamad092, opeth1h
    Don’t you know who I am? I am KING IVAR! You can't kill me

تبليغات تبليغات

7. نماد کاربر

مسئول بخش تریلر
    مسئول بخش تریلر

عنوان کاربر
    مسئول بخش تریلر 
    تشکر کرده
    52291  
    تشکر شده
    84513  

اتمام فصل اول سریال

خوب طبیعتا آبرامز و کینگ چیزای خوبی میسازند .... قسمت نهم سریال یه پیچ در پیچی در داستان زد که نشون بده اصن از اولش چطوری شد که اینطوری شد اما خوب طبیعتا گیجتر کرد ما رو (انقدر عقب جلو کرد زمان و داستان و فضا رو که من به شخصه تسمه تایم پاره کردم
    عضویت  / ورود
    ) آما قسمت آخر خوب نبود ... یعنی آخرش اون چیزی که باید بهمون میگفت رو نگفت ... خلاصه تو (همون فرانکشاینی که مریم خانم تعریف کرد با کت و شلوارش
    عضویت  / ورود
    ) خوبی بدی شیطانی آدمی چی ای ؟ ... باز توی قسمتهای هشتم و نهم یه سری اطلاعات بهمون داد آما آخرش اون اطلاعاتم بدردمون نخورد ... در کل نه قسمت اول بدک نبود ... قسمتهای مربوط به مادر هنری و همون فرانکشتاین و داستان زندگیش بهتر از بقیه بود ....

شبکه هولو (همون هلوی خودمون
    عضویت  / ورود
    ) اثری دیگری از کینگ رو هم تبدیل به سریال کرد که خوشبختانه در همون فصل اول جمع و در نهایت کنسلش کرد اگر اشتباه نکنم ... سریال بسیار داغانه The Mist منظورمه که با یه مشت بازیگر داغون و داستان بسیار مزخرف سر هم شده بود .... به امید روزی که از کتابهای کینگ سریال و روایتهای بهتری ساخته بشه البته ...

اسپويلر ، خطر لو رفتن داستان : نمايش
    اون قسمتی که مربوط به هنری دیور میشه (اون سفید پوسته اینبار) نشون میده که این شخصیت از یه فضای دیگه (بعد زمانی دیگه توی همین شهر) وارد این بعد میشه و اسیر و گرفتار و شیطان این بعد میشه (داستان کلا از اول ولی شخصیتها عوض میشه)... نظرتون رو در صورت رویت قسمت با ما در میان بگذارید .. قسمت مربوط به مادره و اینکه هی از رویا در میومد با اون شطرنجها و وارد رویای بعدی میشد و در نهایتم که پلیسه رو کشت هم جز قسمتهای جذاب و البته گیج کننده بود ...
    برای نویسنده این مطلب mamad092 تشکر کننده ها: 6 Sepehr90, ashley_1986, carelless_whissper, KING IVAR, opeth1h, pejmanmm
    رتبه: 0.8%

تبليغات تبليغات

8. نماد کاربر

كاربر ويژه
    كاربر ويژه

عنوان کاربر
    كاربر ويژه 
    تشکر کرده
    4833  
    تشکر شده
    9372  

نقل قولmamad092 نوشته است:
    اتمام فصل اول سریال

خوب طبیعتا آبرامز و کینگ چیزای خوبی میسازند .... قسمت نهم سریال یه پیچ در پیچی در داستان زد که نشون بده اصن از اولش چطوری شد که اینطوری شد اما خوب طبیعتا گیجتر کرد ما رو (انقدر عقب جلو کرد زمان و داستان و فضا رو که من به شخصه تسمه تایم پاره کردم
    عضویت  / ورود
    ) آما قسمت آخر خوب نبود ... یعنی آخرش اون چیزی که باید بهمون میگفت رو نگفت ... خلاصه تو (همون فرانکشاینی که مریم خانم تعریف کرد با کت و شلوارش
    عضویت  / ورود
    ) خوبی بدی شیطانی آدمی چی ای ؟ ... باز توی قسمتهای هشتم و نهم یه سری اطلاعات بهمون داد آما آخرش اون اطلاعاتم بدردمون نخورد ... در کل نه قسمت اول بدک نبود ... قسمتهای مربوط به مادر هنری و همون فرانکشتاین و داستان زندگیش بهتر از بقیه بود ....

شبکه هولو (همون هلوی خودمون
    عضویت  / ورود
    ) اثری دیگری از کینگ رو هم تبدیل به سریال کرد که خوشبختانه در همون فصل اول جمع و در نهایت کنسلش کرد اگر اشتباه نکنم ... سریال بسیار داغانه The Mist منظورمه که با یه مشت بازیگر داغون و داستان بسیار مزخرف سر هم شده بود .... به امید روزی که از کتابهای کینگ سریال و روایتهای بهتری ساخته بشه البته ...

اون قسمتی که مربوط به هنری دیور میشه (اون سفید پوسته اینبار) نشون میده که این شخصیت از یه فضای دیگه (بعد زمانی دیگه توی همین شهر) وارد این بعد میشه و اسیر و گرفتار و شیطان این بعد میشه (داستان کلا از اول ولی شخصیتها عوض میشه)... نظرتون رو در صورت رویت قسمت با ما در میان بگذارید .. قسمت مربوط به مادره و اینکه هی از رویا در میومد با اون شطرنجها و وارد رویای بعدی میشد و در نهایتم که پلیسه رو کشت هم جز قسمتهای جذاب و البته گیج کننده بود ...

میدونید چی تو ذوقم زد
    اینطور که من برداشت کردم و تا حدی نشون داد اون هنری دیور سفیدپوست اصلا یه آدم کاملا معمولی بود که فقط تو دنیای موازی دیگه گیر می‌افته
    یعنی خبری از شیطان یا خبیث یا مرموز بودنش نیست. فقط از بعد زمانی خودش اومد تو یه بعد زمانی دیگه!
    به نظر من شاید شیطان واقعی (اگه شیطانی در کار باشه یا همون مسبب بدبیاری‌ها تو شهر) همون پسر سیاهپوسته باشه
    البته اینم بیمزه بود: الان که بزرگ شده بود خیلی پخمه میزد و کنجکاو نبود بدونه اون چند روزی که گم شده کجا بوده!
    مادر هنری که همش در دنیاهای موازی سیر میکرد! معلوم نشد چرا
    برای نویسنده این مطلب carelless_whissper تشکر کننده ها: 5 Sepehr90, ashley_1986, KING IVAR, mamad092, opeth1h

تبليغات تبليغات

9. نماد کاربر

مسئول بخش تریلر
    مسئول بخش تریلر

عنوان کاربر
    مسئول بخش تریلر 
    تشکر کرده
    52291  
    تشکر شده
    84513  

نقل قولcarelless_whissper نوشته است:
    میدونید چی تو ذوقم زد
    اینطور که من برداشت کردم و تا حدی نشون داد اون هنری دیور سفیدپوست اصلا یه آدم کاملا معمولی بود که فقط تو دنیای موازی دیگه گیر می‌افته
    یعنی خبری از شیطان یا خبیث یا مرموز بودنش نیست. فقط از بعد زمانی خودش اومد تو یه بعد زمانی دیگه!
    به نظر من شاید شیطان واقعی (اگه شیطانی در کار باشه یا همون مسبب بدبیاری‌ها تو شهر) همون پسر سیاهپوسته باشه
    البته اینم بیمزه بود: الان که بزرگ شده بود خیلی پخمه میزد و کنجکاو نبود بدونه اون چند روزی که گم شده کجا بوده!
    مادر هنری که همش در دنیاهای موازی سیر میکرد! معلوم نشد چرا

با توجه به دنیاهای موازی و اینکه هر دو سفید و سیافه مورد نظرمون هنری دیور هستند به نظرم هر جا هنری دیور باشه کلا اونجا یه اتفاق بدی رخ میده ... این تو دنیای اون و اون توی دنیای این ... حالا ببینید اگر دو تا هنری دیور با هم باشند به کجا میرسه داستان ... هر دو تا هم توی دنیای اون یکی میتونستن باعث بشن که بقیه کارای خطرناکی بکنن و اتفاقات بدی بیفته ... در جهت بیخورد بودن شخصیتها هیچ کس به اندازه رئیس جدید زندان بی دلیل اضافه و حذف نشد ... یهو اومد یهو ترکید ..... نفهمدیم چی شد ... کلا همه شخصیتهای این سریال داستان داشتن توی دو تا دنیای موازی ..
    برای نویسنده این مطلب mamad092 تشکر کننده ها: 5 Sepehr90, ashley_1986, KING IVAR, opeth1h, pejmanmm

تبليغات تبليغات

10. نماد کاربر

کاربر دو ستاره
    کاربر دو ستاره

عنوان کاربر
    کاربر دو ستاره 
    تشکر کرده
    218  
    تشکر شده
    156  

کنسل شده ؟؟؟؟
    عضویت  / ورود

__
    ...

تبليغات تبليغات

11. نماد کاربر

دستیار مدیر انجمن
    دستیار مدیر انجمن

عنوان کاربر
    دستیار مدیر انجمن 
    تشکر کرده
    27373  
    تشکر شده
    15294  

نقل قولalisevenn نوشته است:
    کنسل شده ؟؟؟؟

سلام دوست عزیز ، نه . این سریال از مدت‌ها قبل برای فصل 2 تمدید شده
    برای نویسنده این مطلب Sepehr90 تشکر کننده ها: 5 ashley_1986, mamad092, Omid_98, opeth1h, pejmanmm
    : Currently Watching

تبليغات تبليغات

12. نماد کاربر

دستیار مدیر انجمن
    دستیار مدیر انجمن

عنوان کاربر
    دستیار مدیر انجمن 
    تشکر کرده
    27373  
    تشکر شده
    15294  

فصل 1 سریال Castle Rock :

همه برای هیچ

وقتی اسامی نظیر J.J.Abrams و Stephen King در کنار هم قرار می‌گیره احتمال بالایی داره که شاهد یه کار جذاب ، معمایی و حرفه‌ای باشیم . سریال Castle Rock از همون ابتدا نوید همیچن چیزی رو میداد و حتی تا یه جایی تونست خودش رو خیلی خوب بالا بکشه اما قسمت آخر فصل 1 این سریال سقوط آزاد بود برای کل زمینه‌چینی‌های 9 قسمت قبل

سریال Castle Rock که جزء کارهای موردانتظار سال 2018 بود از همون ابتدا با اون زمینه‌ی مرموز ، معمایی و طرح مسائل و سوالات زیاد در جذب مخاطبان علاقه‌مند به این سبک خیلی خوب عمل می‌کنه . تعلیقات سریال خیلی خوب در پیکره‌ی داستان گنجونده شده به‌طوری‌که با جلو رفتن داستان شاهد مطرح شده سوالات و ابهامات بیشتری بدون ضربه به بدنه‌ی اصلی داستان هستیم . من خودم به اینجور سبک‌های معمایی خیلی علاقه دارم و باید بگم از کارگردانی ، نوع تدوین ، موسیقی متن و این سریال لذت بردم در کل و می‌تونم بگم تا قسمت 9 فصل 1 نویسندگی سریال هم خیلی خوب بود (مخصوصاً قسمت 7 و 9) اما این سریال یه «اما»ـی بزرگ داره
    درست جایی که نویسنده باید به یه‌سری سوالات بی‌جواب ، مهم و اساسی جواب بده بیننده هیچ جوابی برای سوالاتش پیدا نمی‌کنه و سریال بدون هیچ نتیجه‌گیری خاصی در فصل 1 به کار خودش پایان میده و از اونجایی که سبک سریال Anthology هست و بازیگرها و داستان کلی فصل 2 مشخص شدن احتمالاً دیگه شاهد شخصیت‌های فصل 1 نخواهیم بود و شاید اشاره‌ی مستقیمی به داستان فصل 1 نشه

انقدر در طول فصل 1 سوالات و معما مطرح شد که به نظرم نویسنده‌های سریال اصلاً نتونستند به این سوالات جواب بدن و برای هیچی جواب مشخصی داده نشد
    مثلاً مشخص نشد آیا «هاوارد» سفیدپوست داشت راست می‌گفت یا نه
    مشخص نشد که آیای دنیای موازی وجود داره یا نه
    مشخص نشد آیا شیطان وجود داره یا
    مشخص نشد چرا یکی از «هنری»ها بزرگ شد اما اون یکی در همون سن‌وسال قبلی‌ـش موند

با حرف مریم خانم هم موافقم . شخصیت‌های سریال جوری بودن که به دلیل مرموز بودن فراوان‌شون اصلاً نمی‌شد باهاشون ارتباط برقرار کرد و عملاً همه در ابهام تعریف شدند و در همون ابهام تمام شدند

عضویت  / ورود

در کل سریال Castle Rock علی‌رغم پتانسیل بالاش به نظر من نتونست از هزارتو معماهایی که خودش مطرح کرد فرار کنه و در دل این معماها گم شد
    برای نویسنده این مطلب Sepehr90 تشکر کننده ها: 5 ashley_1986, Klaus, mamad092, opeth1h, pejmanmm

تبليغات تبليغات

13. نماد کاربر

كاربر ويژه
    كاربر ويژه

عنوان کاربر
    كاربر ويژه 
    تشکر کرده
    25883  
    تشکر شده
    10412  

سپهرجان مطمئنی داستان فصل دوم با اول فرق میکنه
    عضویت  / ورود

چون توی imdb دیدم بازیگران فصل دوم از فصل اول هم هستن
    اگه اینطوری باشه که داستان فصل اول را رها کنه خیلی بی معنی میشه و کلی سوال بی جواب باقی میمونه
    فکر نکنم داستان فصل اول رها بشه و من همونطور که قبلا گفتم از فصل اول راضی بودم و خوشم اومد
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب pejmanmm تشکر کننده ها: 3 Sepehr90, ashley_1986, opeth1h
    رتبه: 0.4%
    عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

14. نماد کاربر

دستیار مدیر انجمن
    دستیار مدیر انجمن

عنوان کاربر
    دستیار مدیر انجمن 
    تشکر کرده
    27373  
    تشکر شده
    15294  

نقل قولpejmanmm نوشته است:
    سپهرجان مطمئنی داستان فصل دوم با اول فرق میکنه
    عضویت  / ورود

چون توی imdb دیدم بازیگران فصل دوم از فصل اول هم هستن
    اگه اینطوری باشه که داستان فصل اول را رها کنه خیلی بی معنی میشه و کلی سوال بی جواب باقی میمونه
    فکر نکنم داستان فصل اول رها بشه و من همونطور که قبلا گفتم از فصل اول راضی بودم و خوشم اومد
    عضویت  / ورود

پژمان جان ، من لیست بازیگزان فصل 2 رو که فعلاً در Wikipedia منتشر شده رو برات میذارم . خودت ببین که اسم هیچ‌کدوم از بازیگرهای فصل 1 نیست . چون به‌نظری میاد سبک سریال Anthology هست (تو Wikipedia هم بهش اشاره شده) و همینطور با توجه به توضیحات در مقابل اسامی بازیگران فصل 2 عملاً به‌نظر میاد که داستان فصل 2 متفاوت خواهد بود . حالا یا اینکه کلاً ما شاهده هیچ‌کدوم از شخصیت‌های فصل 1 نخواهیم بود که واقعاً بود که قطعاً مسخره‌ست چون اصولاً ما نتیجه‌گیری خاصی ما نداشتیم و خیلی سوال بی‌جواب باقی موند یا اینکه احتمالاً شاهد حضور چندتا شخصیت کلیدی فصل 1 در فصل 2 نیز خواهیم بود که به برخی ابهامات فصل 1 جواب بدن
    پژمان عزیز ، اگه در فصل 2 به هر صورتی جواب‌های قانع‌کننده‌ای برای فصل 1 داده شد که منم با تو هم‌نظر خواهم شد و از کیفیت فصل 1 دفاع می‌کنم اما اگه جواب خاصی داده نشد علی‌رغم پرداخت خوب داستان تا قسمت 9 متأسفانه باید روی نظر خودم پافشاری کنم

عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب Sepehr90 تشکر کننده ها: 4 ashley_1986, mamad092, opeth1h, pejmanmm

تبليغات تبليغات

بازگشت به سریال های خارجی

تنظيمات نمايش موضوعات

تنظيمات نمايش موضوعات

قبلی       

استفاده از اين کنترل به منظور ايجاد محدوديت براي نمايش موضوعات در يک چهارچوب زماني مشخص است.

به شما اجازه مي دهد تا انتخاب کنيد اطلاعات بر اساس ليست موضوع مرتب شوند.

توجه : وقتي که مرتب سازي بر اساس تاريخ ، 'نزولي', جديد ترين نتايج را اول نمايش مي دهد.

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

کاربران در حال مشاهده اين انجمن

{درکل 0 کاربر آنلاین داریم :: هیچ کاربر عضو و 0 مخفی و . (اطلاعات این قسمت بر اساس 5 دقیقه قبل می باشد)

1. کاربران حاضر : بدون كاربران آنلاین

مجوز هاي ارسال و ويرايش

مجوز هاي ارسال و ويرايش

شما در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی را ارسال کنید
شما در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
شما در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
شما در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید

سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد