محل تبلیغات شما

1. در صورتي که براي اولين بار از اين سايت بازديد ميکنيد, لازم است تا پرسش و پاسخ را مطالعه فرماييد. در صورتي که هنوز عضو نشده ايد براي ارسال مطالب , دانلود فايل ها, دسترسي به انجمن هاي ويژه کاربران عضو شده و ... در سايتثبت نام کنيد. با کليک بر روي ثبت نام در مدت کوتاهي عضو سايت شده و از مطالب و امکانات سايت بهره مند شويد.

اطلاعیه های سایت

هرگونه استفاده از آواتار و امضا با محتوای سیاسی و راه اندازی و یا شرکت در بحث های سیاسی و ارسال هرگونه پست اسپم (بیهوده) خلاف قوانین سایت می باشد.

زبان رسمی انجمن فارسی بوده و تایپ فارسی از مهم ترین قوانین سایت است.

از ارسال هرگونه پست مبنی بر درخواست زیرنویس در تاپیک فیلم ها و سریال ها جداً خودداری نمایید ؛ در صورتی که از مجموعه ای ترجمه ای صورت بگیرد ، توسط مسئولین در تاپیک ها قرار داده می شود.

تشکر شما از پست ها و مطالب مفید باعث ترغیب بیشتر کاربران فعال و احساس رضایتمندی در آنان میگردد ؛ برای تشکر از هر پست فقط از دکمه تشکر در پایین پست استفاده نمایید.

از قرار دادن عکس های حجیم و متن های طولانی در امضای خود جداً خودداری نمایید.

برای دانلود با لینک مستقیم و بی دردسر فیلم ها و سریال های سایت ، عضو VIP شوید [
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضویت / ورود
]

در صورتی که دارای سواد و سطح زبان انگلیسی متوسط رو به بالا هستید میتوانید عضو تیم ترجمه سایت شوید [
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضویت / ورود
]

1. نماد کاربر

مدیر سایت
    مدیر سایت

عنوان کاربر
    مدیر سایت 
    تشکر کرده
    7752  
    تشکر شده
    53955  

موضوع پست:  بحث و تبادل نظر در مورد سریال The Wire

The Wire

ژانر : جنایی ، درام و مهیج

برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
    عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

خلاصه داستان :  وایر مجموعه تلویزیونی جنایی - درام آمریکایی است که در داخل و اطراف بالتیمور مریلند تنظیم و تولید و توسط نویسنده و خبرنگار سابق پلیس دیوید سیمون نوشته شده است. نخستین قسمت این مجموعه در تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۰۲ از شبکه اچ‌بی‌او پخش شد و در تاریخ ۹ مارس ۲۰۰۸ در پنج فصل و ۶۰ قسمت به پایان رسید. هر فصل از وایر جنبه‌های مختلف شهر بالتیمور را معرفی می‌کند که شامل تجارت غیر قانونی مواد مخدر، سیستم مدرسه، رسانه‌های خبری و ... می‌شود. وایر توسط بسیاری از منتقدان به عنوان یکی از بزرگترین سریال‌های تلویزیونی در تمام دوران توصیف شده است...

════════════════════════════════════════════════

توضیح : شما می توانید در این تاپیک به بحث و تبادل نظر بپردازید و همچنین از آخرین اخبار ، تریلر ، موسیقی متن ، پوستر ، کاور و آیکون مربوط به آن استفاده نمایید.

تذکر : برای دانلود این مطلب ، به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.
    برای نویسنده این مطلب PATRIOT تشکر کننده ها: 135 2Pac_Shakur, ALSGATS, ANH, BlackRespina, EMINEM_M, Hamed_Lost6, Hooman Movie, M2ADX, MGP, MLnate, Mahziyar, MeysaM, Michael-Corleone, Miladkpax, Nick7, Omid_Avril, P30Hacker, Parsis, PeacE, RAZER, STINGER, Toohi, A M I R, Akalin, alirashidian, Alireza azizi, Alireza BK, Alireza.Powerless, alireza121991, amin00, Amirfrang62, amirparni, amirreza0, anzalichi, Ardshir, ariana, armin_punisher6, aryazad, ashley_1986, b_s_a_y_e_h, babay, bahman809, bavand0003, beejan, behnamrajabi, behpiero, Behzad_Daniel, catalan10, cool_boy, corleon, dlf, entezar_forever, erfan78, esah22, Farb0d_GY, fariborz_ra, freerunner, freesky, fzsanjab, Gabriel_Belmont, gazme, gezaroo, greatR, habib0111, hadi83, hamid-p71, hamidabd, hamidhammer, hamzeh94, hancock, hapati, heidar676, Hessam, hgwxx7, hoseinhl, Jack_Sparrow, jusenglish, kami2, kiamehr70, KING IVAR, KiNG MiLaD, Klaus, lexy5, mad-mazi, mahma_mo, majid64, majidmaster, malena, mamad_Silencer, matchstickmen, mehdi76, meskit, meysamhamidi, modern_gesprach2000, mohamadbarzegar, mohammad aghaamiri, mohammad_mr, mojtbaramiz, moosa5555, morteza0131, Mr.Pr, namin125, omid_bir_1992, polestar98g, R_HURRICANE, rezayakar, roma9080, sahand11, samanshp, scarlett, Sepehr_Ai, shayan360, shevre, sht1987, sina, Sir.Pooyan, sonofmoon7, sourenaasiaban, srhd021mhr, sweetman, tamagotchi, THIAGO, THIAGO.GH, thral, Travix, vampir, voldmort, wayNe, x.maaml, xpaul, yboroon, yricky, zahed123, Zeus352, 81102371
    رتبه: 18.07%

آخرین ویرایش توسط PATRIOT on شنبه 30 مهر, 90 13:21, ویرایش شده در 4.

تبليغات تبليغات

2. نماد کاربر

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    168  
    تشکر شده
    220  

موضوع پست:  Re: بحث و تبادل نظر در مورد سریال The Wire

یکی از بهترین سریال هایی هست که دیدم و حق داری از این ناراحت باشی که چرا در بارش کم حرف زده میشه شاید برای بافت قدیمیه سریال باشه شاید شاید درک سریال برای خیلی ها سخت بشه و بیشتر طرفدار سریال های امروزی و عشقو عاشقی یا محور یک کارکتر نتونن با این سریال خو بگیرن ولی دلیل بر بد بودن اون نیست شاید محکم بشه گفت یکی از بهترین های تاریخ هست باور کن من که وقتی میبینم تاپیک این سریال بالاست حتما چک میکنم

عاشق عمر هستم و استرینگر بل

و عاشق جمله های خوب عمر مخصوصا در روز دادگاه برای شهادت دادن که در برابر این سوال وکیل استرینگر بل ( پس شما فقط از موکل من دزدی میکنید) میگه: مثل تو ولی من شات گان دستمه تو کیف سامسونت
    برای نویسنده این مطلب Alireza.Powerless تشکر کننده ها: 6 Sepehr90, ashley_1986, Behzad_Daniel, mamad092, opeth1h, pejmanmm
    رتبه: 0.8%

تبليغات تبليغات

3. نماد کاربر

كاربر ويژه
    كاربر ويژه

عنوان کاربر
    كاربر ويژه 
    تشکر کرده
    11347  
    تشکر شده
    7710  

سلام
    فصل سوم رو تموم کردم و باید بگم واقعا شوک شدم

این فصل رو باید به 2 نیمه تقسیم کنیم
    نیمه ی اول فصل، داستان  کند و بسیار آهسته ای داره و بیشتر داره روی شخصیت های جدید کار میکنه
    اما در نیمه دوم فصل یعنی از قسمت ۶ تا آخر فصل ، داستان سریع تر میشه و البته پرهیجان تر
    اول فکر میکردم که فصل سوم جذابیت دو فصل قبل رو نداشته باشه ، اما با پایان فصل سوم به این نتیجه رسیدم که این فصل یکی از بهترین فصل های سریال بود
    شاید این جمله ی تکراری در مورد این سریال هم درست باشه که "وایر هر فصل بهتر ، پخته تر و کامل تر میشه و فصل به فصل بهتر میشه"

همونطور که قبلا گفتم فصل سوم بیشتر در مورد مسائل سی آ سی و اجتماعی بالتیمور بود که خیلی زیبا و عمیق به این موارد پرداخته شده بود
    باز هم شاهد اضافه شدن کرکتر های جدید به این فصل بودیم
    مثل سرگرد کولوین که فوق العاده بازیگر توانمند و خوبی بود و یک عالمه ایده های ناب داشت ( مثل همستردام )
    عضویت  / ورود

تامی کارکتی که نقش مهمی تو این فصل داشت و احتمالا در فصل های بعدی هم ببینیمش
    چارلز لاغر که به گروه ایوان بارکزدیل اضافه شد
    کاتی ( مربی بوکس )
    مارلو و تیمش و...   که همه ی این نقش ها باعث شدند یک فصل جذاب رو با هم ببینیم

معمولا مهمترین قسمت هر فصل قسمت یازدهم اون هست که اتفاقات بسیار مهمی توی قست ۱۱ رخ میده
    قسمت ۱۱ این فصل فوق العاده بود و یکی از بهترین های سریال تا به اینجا
    شاهد بودیم که یکی دیگه از شخصیت های مهم سریال هم از سریال حذف شد که اصلا قابل پیشبینی نبود

در کل من احساس میکنم که این سریال یک سریال معمولی نبوده ، از خیلی اتفاق هایی که توی چند سال بعد قرار هست که رخ بده خبر داشته
    بیشتر پیشبینی های وایر درست از آب در اومده
    ایده ها و تاکتیک های بسیار نابی از نظر اجتماعی توی سریال هست ، مثل جریان همرستردام !
    شاید این ایده درست باشه که در صورت آزاد شدن بعضی از جرایم ، تعداد جرم و جنایت های گوناگون به شدت کاهش پیدا میکنه و پلیسها میتونن به کار پلیسی مهم رسیدگی کنند ، اما حتما مشکلاتی هم خواهد داشت
    بسی لذت بردم از این فصل
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب ashley_1986 تشکر کننده ها: 6 Sepehr90, Alireza.Powerless, Behzad_Daniel, KING IVAR, opeth1h, pejmanmm
    .
    عضویت  / ورود
    .

تبليغات تبليغات

4. نماد کاربر

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    168  
    تشکر شده
    220  

جریان همستردام که خیلی بامزه بود و بامزه تز اسم همستردام روش موندن

اون سکانسی که میدونم میدونی کدوم رو میگم رو حتما خوشت اومده

اسپويلر ، خطر لو رفتن داستان : نمايش
    هنوز درک نکردی کردی . موضوع موضوع پول تو نیست  رفیقت تورو لو داد آره درسته و حتی مجبور نشدیم اونو شکنجش کنیم

و درک جمله های اون سکانس عمر و شکنجه شدن دوست های عمر در راه پیدا کردن عمر توسط استرینگر بل خیلی روی من تاثیر میزاره
    برای نویسنده این مطلب Alireza.Powerless تشکر کننده ها: 5 Sepehr90, ashley_1986, Behzad_Daniel, mamad092, pejmanmm
    رتبه: 0.67%

تبليغات تبليغات

5. نماد کاربر

كاربر ويژه
    كاربر ويژه

عنوان کاربر
    كاربر ويژه 
    تشکر کرده
    11347  
    تشکر شده
    7710  

When you walk through the garden You gotta watch your back

فصل ۴ رو تموم کردم و بدون شک بهترین فصل سریال تا اینجا همین فصل بوده
    تمرکز این فصل بیشتر روی مسائل و مشکلات سیستم آموزشی و مدارس شهر بالتیمور بود که باز هم به زیبایی به این مسائل پرداخته شد
    این فصل شاهد اضافه شدن چندین کرکتر جدید به سریال  و  در نقش  یک سری کودک بنام بچه های خیابان یا همون  "کورنر کیدز " بودیم که تمام زیبایی این فصل بنظر من از بازی فوق العاده ی این کودکان بود
    ۷ یا ۸ تا بچه که در ابتدا بنظر نمیاد نقش مهمی داشته باشند اما تمام بار درام و زیبایی این سریال روی دوش همین کودکان بود و با هر قسمت این کرکتر ها پخته تر و جا افتاده تر شدند و براحتی میتونم بگم که از بازیگران اصلی سریال هم بهتر بودن
    کرکتر هایی مثل رندی پسر بچه ی دوست داشتنی
    نی یا نیموند که پسر وی بی بود
    دوک یا دوکوآن پسر بچه ی فقیر  ( با بازی فوق العاده زیبا  )
    عضویت  / ورود

مایک و برادر کوچیکش
    دونات ( دزد ماشینها ) کریس و اسنوپ ، بودی ،  و .......

این فصل بنا به دلایلی پرزبلوسکی معلم مدرسه شده بود و نقش بسیار مهمی داشت ، کلاس درس پرزبلوسکی و دیالوگ های این کلاس و رابطه ی زیبایی که بین معلم و این شاگردان عجیب شکل گرفته بود فوق العاده زیبا و دیدنی بود
    عضویت  / ورود

توی هر قسمت تقریبا شاهد ردو بدل شدن این دیالوگ های زیبا و پر معنی بین پرزبلوسکی و شاگردانش بودیم که من واقعا از این سکانس ها لذت میبردم
    اوج زیبایی این فصل هم رابطه ی پرز با دوکی بود و کمک هایی که به دوکی میکرد و باعث شد پرزبلوسکی به یکی از محبوب ترین و دوست داشتنی ترین کرکتر ها برای تبدیل بشه  
    عضویت  / ورود

از طرف دیگه با شهردار شدن کارکتی ، دنیلز هم قدرت بیشتری پیدا کرده و دیگه میشه تا حدودی به آینده بالتیمور امیدوار بود و باید دید که در فصل بعد چه اتفاق هایی رخ میده

.
    عمر هم که عشقه ، این پراپوزیشن جو هم کرکتر جالبی داره ، مارلو هم بچه فوق العاده زرنگی بوده تا اینجا اما باید بیاد پایین آخرش  
    عضویت  / ورود

در کل من خیلی از تماشای این فصل لذت بردم ، سریال سنگینی بود و نمیشد بیشتر از ۱ قسمت توی روز دید
    عضویت  / ورود

اینجا بالتیموره آقایون خدا به دادتون نمیرسه  !
    برای نویسنده این مطلب ashley_1986 تشکر کننده ها: 8 Sepehr90, Alireza.Powerless, Behzad_Daniel, mamad092, Mardin89A, Omid_98, opeth1h, pejmanmm
    رتبه: 1.07%
    .
    عضویت  / ورود
    .

تبليغات تبليغات

6. نماد کاربر

كاربر ويژه
    كاربر ويژه

عنوان کاربر
    كاربر ويژه 
    تشکر کرده
    11347  
    تشکر شده
    7710  

سلام
    پست موقت
    یک جای سریال در فصل ۵ برام یک سوال پیش اومد و درست متوجه نشدم چی شد
    لطفا اگر کسی میدونه منو راهنمایی کنه

چرا مارلو پراپ جو رو کشت ؟
    مگه خواهر زاده ی پراپ جو ( چیز ) بوچی رو به مارلو لو نداد ؟
    پراپ جو که کاری نکرده بود ، چرا کشتنش ؟
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب ashley_1986 تشکر کننده ها: 5 Sepehr90, Alireza.Powerless, Behzad_Daniel, Omid_98, opeth1h
    .
    عضویت  / ورود
    .

تبليغات تبليغات

7. نماد کاربر

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    168  
    تشکر شده
    220  

نقل قولashley_1986 نوشته است:
    سلام
    پست موقت
    یک جای سریال در فصل ۵ برام یک سوال پیش اومد و درست متوجه نشدم چی شد
    لطفا اگر کسی میدونه منو راهنمایی کنه

چرا مارلو پراپ جو رو کشت ؟
    مگه خواهر زاده ی پراپ جو ( چیز ) بوچی رو به مارلو لو نداد ؟

پراپ جو که کاری نکرده بود ، چرا کشتنش ؟
    عضویت  / ورود

خواهر زاده پراپ جو دیگه خیلی دمپر مارلو شده بود و با مارلو اینا خودش رو بزرگتر میدید برا همین به پراپ جو خیانت میکنه و در رو برای مالو باز میزاره
    مارلو هم از اول میدونست دو تا سر تو یک کلاه جا نمیشه برای همین به شرط اینکه فوت و فن رو از پراپ جو یاد بگیره وارد گروهشون شد وگرنه که اونا تنها داشتن کار میکردن و کار پراپ جو اینا رو خراب کرده بودن
    پراپ جو راهی نداشت برای وارد کردن مارلو اینا تو گروه جز اینکه با شرط مارلو کنار بیاد و فوت و فن رو یادش بده
    مارلو +فوت و فن - پراپ جو = رئیس گروه شدن
    پس دیگه پراپ جو باید حذف میشد
    برای نویسنده این مطلب Alireza.Powerless تشکر کننده ها: 5 Sepehr90, ashley_1986, Behzad_Daniel, Omid_98, opeth1h

تبليغات تبليغات

8. نماد کاربر

كاربر ويژه
    كاربر ويژه

عنوان کاربر
    كاربر ويژه 
    تشکر کرده
    11347  
    تشکر شده
    7710  

نتونستم صبر کنم تا فصل تموم بشه
    قسمت ۸ فصل آخر  
    عضویت  / ورود

شاید باورش سخت باشه ، یه بچه ی نیم وجبی حروم زاده ببین چیکار کرد !
    عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

اعصابم داغون شد
    عضویت  / ورود

کلا روزگار با من سر ناسازگاری پیدا کرده از نظر سریالی  
    عضویت  / ورود

خوبه ۲قسمت دیگه بیشتر نمونده ،  دیگه با اتفاقی که افتاد ادامه ی سریال برام سخت میشه
    ای حروم زاده ی نیم وجبی
    عضویت  / ورود

========================

مرسی از علی رضا پاورلس عزیز که لذت دیدن این سریال رو برای من بیشتر کرد با پست های جالبش ، معلوم هست که از فن های خوب سریال وایر هست  
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب ashley_1986 تشکر کننده ها: 7 Sepehr90, Alireza.Powerless, Behzad_Daniel, mamad092, Omid_98, opeth1h, pejmanmm
    رتبه: 0.94%
    .
    عضویت  / ورود
    .

تبليغات تبليغات

9. نماد کاربر

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    168  
    تشکر شده
    220  

نقل قولashley_1986 نوشته است:
    نتونستم صبر کنم تا فصل تموم بشه
    قسمت ۸ فصل آخر  
    عضویت  / ورود

شاید باورش سخت باشه ، یه بچه ی نیم وجبی حروم زاده ببین چیکار کرد !
    عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

اعصابم داغون شد
    عضویت  / ورود

کلا روزگار با من سر ناسازگاری پیدا کرده از نظر سریالی  
    عضویت  / ورود

خوبه ۲قسمت دیگه بیشتر نمونده ،  دیگه با اتفاقی که افتاد ادامه ی سریال برام سخت میشه
    ای حروم زاده ی نیم وجبی
    عضویت  / ورود

========================

مرسی از علی رضا پاورلس عزیز که لذت دیدن این سریال رو برای من بیشتر کرد با پست های جالبش ، معلوم هست که از فن های خوب سریال وایر هست  
    عضویت  / ورود

ممنون علی جان
    جالبی این سریال اینه که قهرمان سازی نمیکنه و مطابق انتظار پیش نمیره و همین به واقعیت نزدیکش میکنه سر سکانسی که تعریف کردی ما هم شوکه شدیم
    عمر باید انتقام بگیره. مارلو با بد کسی در افتاده. همه از عمر میترسن همه ازش وحشت دارن. عمر کارشون رو تموم کن انتقامت رو بگیر و بوووووووووووم دوباره به واقعیت برگشتیم
    برای نویسنده این مطلب Alireza.Powerless تشکر کننده ها: 7 Sepehr90, ashley_1986, Behzad_Daniel, mamad092, Omid_98, opeth1h, pejmanmm
    رتبه: 0.94%

تبليغات تبليغات

10. نماد کاربر

كاربر ويژه
    كاربر ويژه

عنوان کاربر
    كاربر ويژه 
    تشکر کرده
    11347  
    تشکر شده
    7710  

تموم شد  !
    شاید نزدیک به ۳ ماه هر روز درگیر این سریال زیبا شده بودم ، و حتما این مدت جز بهترین دوران سریالی من بود
    کمتر سریالی پیدا میشه که تا این اندازه بدون ایراد باشه و تا این اندازه روی داستان اون کار شده باشه
    کمتر سریالی پیدا میشه که این همه کرکتر مهم داشته باشه ، این همه پیچش های داستانی ، این همه ریزه کاری و ...
    دقیق نمیدونم اما در وایر ما با حداقل ۳۰ یا ۴۰ بازیگر طرف هستیم که هر کدوم برای خودشون داستانی دارند و جالب اینکه در طول سریال به تمام این کرکتر ها به خوبی پرداخته میشه
    جدا از بازیگران اصلی سریال ، هر فصل بازیگران جدید به سریال اضافه میشد و به زیبایی داستان این کرکتر های جدید به بازیگران اصلی سریال گره میخورد و داستان اون فصل شکل میگرفت ، اوج این زیبایی هم در فصل ۴ و اضافه شدن بچه های خیابان به سریال بودیم
    نتیجه ای هم که از سریال گرفتم این بود که این تیم ها و این آدم ها همیشه وجود دارند فقط اسم ها عوض میشه
    امکان داره در آینده عمر های زیادی دیده بشه
    امکان داره مارلو های زیادی وجود داشته باشه
    و همینطور کسانی هستند که در آینده جای اینها رو میگیرند و این داستان همیشه به نوعی ادامه داره و همونطور که دیدیم

مایک اومد که راه عمر رو ادامه بده و دوکی هم شاید بابلز دیگری بشه و .......

و این داستان ادامه دارد .......

When you walk through the garden
    You gotta watch your back
    Well I beg your pardon
    Walk the straight and narrow track
    برای نویسنده این مطلب ashley_1986 تشکر کننده ها: 6 Sepehr90, Alireza.Powerless, mamad092, Omid_98, opeth1h, pejmanmm

در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط ashley_1986 در جمعه 24 اسفند, 97 04:24 .
    .
    عضویت  / ورود
    .

تبليغات تبليغات

11. نماد کاربر

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    168  
    تشکر شده
    220  

اگه سریال رو ندیدین متن پایین رو نخونید اسپویل نیست که از تگ اسپویل استفاده کنم ولی متن پایین براتون بی معنی میشه

این سریال دقیقا مشکلات ریزو درشت جامعه اعتیاد رو نشون میده واینکه هرچه تلاش برای رفع این مشکلات باعث به وجود اومدن مشکلات دیگه میشه

واینکه همیشه کارهای خوب چندتا پلیس برای رفع این مشکلات با دخالت بالا دستی ها برای منافع شخصی خراب میشه
    یا اینکه حتی اگه جلوی یکی از این مشکلات هم گرفته بشه همون مشکل از یک جای دیگه و توسط شخص دیگری ایجاد میشه دقیقا مثل قانون پایستگی انرژی
    این سریال روی خوب بد همه کارکتر ها رو نشون میده مثل تموم آدما (حداقل من که خودم روی بد هم دارم)

در کل داستان این سریال خیلی به واقعیت نزدیکه وهمین واقعیت باعث میشه از دیدن این سریال لذت ببرم
    برای نویسنده این مطلب Alireza.Powerless تشکر کننده ها: 5 Sepehr90, ashley_1986, mamad092, opeth1h, pejmanmm

تبليغات تبليغات

بازگشت به سریال های خارجی

تنظيمات نمايش موضوعات

تنظيمات نمايش موضوعات

قبلی       

استفاده از اين کنترل به منظور ايجاد محدوديت براي نمايش موضوعات در يک چهارچوب زماني مشخص است.

به شما اجازه مي دهد تا انتخاب کنيد اطلاعات بر اساس ليست موضوع مرتب شوند.

توجه : وقتي که مرتب سازي بر اساس تاريخ ، 'نزولي', جديد ترين نتايج را اول نمايش مي دهد.

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

کاربران در حال مشاهده اين انجمن

{درکل 0 کاربر آنلاین داریم :: هیچ کاربر عضو و 0 مخفی و . (اطلاعات این قسمت بر اساس 5 دقیقه قبل می باشد)

1. کاربران حاضر : بدون كاربران آنلاین

مجوز هاي ارسال و ويرايش

مجوز هاي ارسال و ويرايش

شما در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی را ارسال کنید
شما در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
شما در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
شما در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید

سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد