محل تبلیغات شما

1. در صورتي که براي اولين بار از اين سايت بازديد ميکنيد, لازم است تا پرسش و پاسخ را مطالعه فرماييد. در صورتي که هنوز عضو نشده ايد براي ارسال مطالب , دانلود فايل ها, دسترسي به انجمن هاي ويژه کاربران عضو شده و ... در سايتثبت نام کنيد. با کليک بر روي ثبت نام در مدت کوتاهي عضو سايت شده و از مطالب و امکانات سايت بهره مند شويد.

اطلاعیه های سایت

هرگونه استفاده از آواتار و امضا با محتوای سیاسی و راه اندازی و یا شرکت در بحث های سیاسی و ارسال هرگونه پست اسپم (بیهوده) خلاف قوانین سایت می باشد.

زبان رسمی انجمن فارسی بوده و تایپ فارسی از مهم ترین قوانین سایت است.

از ارسال هرگونه پست مبنی بر درخواست زیرنویس در تاپیک فیلم ها و سریال ها جداً خودداری نمایید ؛ در صورتی که از مجموعه ای ترجمه ای صورت بگیرد ، توسط مسئولین در تاپیک ها قرار داده می شود.

تشکر شما از پست ها و مطالب مفید باعث ترغیب بیشتر کاربران فعال و احساس رضایتمندی در آنان میگردد ؛ برای تشکر از هر پست فقط از دکمه تشکر در پایین پست استفاده نمایید.

از قرار دادن عکس های حجیم و متن های طولانی در امضای خود جداً خودداری نمایید.

برای دانلود با لینک مستقیم و بی دردسر فیلم ها و سریال های سایت ، عضو VIP شوید [
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضویت / ورود
]

در صورتی که دارای سواد و سطح زبان انگلیسی متوسط رو به بالا هستید میتوانید عضو تیم ترجمه سایت شوید [
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضویت / ورود
]

1. نماد کاربر

مسئول بخش تریلر
    مسئول بخش تریلر

عنوان کاربر
    مسئول بخش تریلر 
    تشکر کرده
    52017  
    تشکر شده
    83960  

موضوع پست:  ..:: نقد و بررسی فصل هشتم و نهایی سریال Game Of Thrones (اتمام سریال) ::..

بحث اپیزودیک فصل 8 سریال Game Of Thrones
    ژانر : ماجراجویانه ، درام ، فانتزی

برای مشاهده تصاویر ابتدا باید عضو شوید
    عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

خلاصه داستان : هفت خاندان اشرافی برای حاکمیت بر سرزمین افسانه ای «وستروس» در حال ستیز با یکدیگرند. خاندان «استارک»، «لنیستر» و «باراثیون» برجسته ترین آنها هستند. داستان از جایی شروع می شود که «رابرت باراثیون» پادشاه وستروس، از دوست قدیمی اش، «ادارد» ارباب خاندان استارک، تقاضا می کند که بعنوان مشاور پادشاه، برترین سمت دربار، به او خدمت کند. این در حالی است که مشاور قبلی به طرز مرموزی به قتل رسیده است، با این حال ادارد تقاضای پادشاه را می پذیرد و به سرزمین شاهی راهی می شود. خانواده ملکه، یعنی لنیستر ها در حال توطئه برای بدست آوردن قدرت هستند. از سوی دیگر، بازمانده های خاندان پادشاه قبلی وستروس، «تارگرین ها» نیز نقشه ی پس گرفتن تاج و تخت را در سر می پرورانند، و تمام این ماجراها موجب در گرفتن نبردی عظیم میان آنها خواهد شد . . .

تذکر : دوستان این تاپیک شامل اسپویل از این سریاله پس لطفا تا وقتی خودتون رو به پخش هفتگی نرسوندید به این تاپیک سر نزنید تا سریال براتون لوث نشه.

تاپیک تریلر سریال  :

عضویت  / ورود

آنچه در شش فصل اول دیدیم :

عضویت  / ورود

اخبار و اسپویلر های فصل هشتم :

عضویت  / ورود

شعار فصل : #forthethrone
    -------------------------------------------------
    پروموها :

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

نتایج نظرسنجی هفتگی:

هر هفته برای هر قسمت یک نظرسنجی داریم که شما دوستان امتیاز می دید از 1 تا 10.نظرسنجی از روزی که هر اپیزود میاد تا هفته بعد یه روز قبل برقراره.میانگین نمرات رو این جا قرار می دم.

قسمت اول : 7.92
    قسمت دوم : 7.93
    قسمت سوم : 8.78
    قسمت چهارم : 7.8
    قسمت پنجم : 8.73
    قسمت ششم : 6.67

Opening Credits Episode one :

عضویت  / ورود

Opening Credits Episode three :

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

---------------------------------------------

Florence + the Machine - Jenny of Oldstones Video :

عضویت  / ورود

Florence + the Machine - Jenny of Oldstones Mp3 :

عضویت  / ورود

End Of Episode 3 Music ramin djawadi :

عضویت  / ورود

Game of Thrones | Season 8 Episode 3 | Game Revealed :

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

Game of Thrones | Season 8 Episode 3 | Inside the Episode :

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

Game of Thrones | Season 8 Episode 4 | Game Revealed :  

عضویت  / ورود

Game of Thrones | Season 8 Episode 4 | Inside the Episode :  

عضویت  / ورود

Game of Thrones | Season 8 Episode 5 | Game Revealed :

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

Game of Thrones | Season 8 Episode 5 | Inside the Episode :  

عضویت  / ورود

Bran And Night King :

عضویت  / ورود

تاریخچه وستروس :

عضویت  / ورود

SZA, The Weeknd, Travis Scott - “Power Is Power :

عضویت  / ورود

SZA, The Weeknd, Travis Scott - “Power Is Power :

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود
    عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

2. نماد کاربر

مترجم حرفه ای
    مترجم حرفه ای

عنوان کاربر
    مترجم حرفه ای 
    تشکر کرده
    2005  
    تشکر شده
    3583  

موضوع پست:  Re: ..:: نقد و بررسی فصل هشتم و نهایی سریال Game Of Thrones ::..

نقل قولBehzad_Daniel نوشته است:
    نقل قولMardin89A نوشته است:
    نقل قولBehzad_Daniel نوشته است:

با احترام به آقا بهزاد گل، برای بنده که اصلا تئوری و مطالعه اضافه ای در کار نبود که احساسی نظر بدم، فقط خلاصه هایی از کتابها خوندم و یکم هم برای فهمیدن داستان فصل های قبل وبلاگ و مطالب خوندم و تئوری ها رو اصلا نه درگیرش بودم نه از reddit و جاهای دیگه دنبال کردم......

ماردین جان وقتی یه سریال با تعجیل داره کارش رو تمام میکنه قطعا نمیشه ازش انتظار جزئی نگری داشت.اما با توجه به کلیت صحبتت چه بخوای چه نخوای مشخصا جز دسته فرم گرایان سینما هستی.اگر محتواگرا هم بودی که من کاملا پاسخ دادم بالاتر.
    خب بازهم کتاب رو خوندی دیگه.وبلاگ و ..

.

به نظرم فرم و محتوا دسته بندی خوبی برای یک سریال اقتصادی نیست و فقط در مورد سینمای محض باید تقسیم بندیش کنبم، من عرض کردم یه بیننده‌ی آماتورم و سرهم تا حالا 4 ساعت هم در مورد این سریال نخوندم که تئوری ای رو سرسختانه دنبال کنم و البته طرفدارش هم بودم در یه فصل هایی و الان اصلا نیستم. به نظر حقیر، محتوای آن چنانی ای نداره داستان فانتزی آر.مارتین. در مورد فرم هم اگه نگاه کنی من بحثی نداشتم و "تکنیک" رو منظورم بود بیشتر. اینکه با اون همه وقت و بودجه این فصل، تکنیک افت کنه جای گله داره همیشه. بعد قضیه داستان و روایته که با این همه المان و اونهمه شخصیت یک سری ها رو حذف کنیم و یک سری ها رو پر رنگ کنیم پایان خوبی نمیشه به نظرم. نود درصد بیننده های این سریال بیننده عادین که اونا اگه ناراضی باشن بیننده حرفه ای هم ناراضیه قاعدتاً، فقط میمونه طرفدارای افراطی که همیشه راضین!

در هر حال نظر شما محترمه و من فقط احساس خودم بعد دو بار دیدین این اپیزود رو گفتم
    برای نویسنده این مطلب Mardin89A تشکر کننده ها: 7 Arkham, Sepehr90, amin_orang, ashley_1986, Klaus, mamad092, pejmanmm
    رتبه: 0.94%

تبليغات تبليغات

3. نماد کاربر

مترجم فعال
    مترجم فعال

عنوان کاربر
    مترجم فعال 
    تشکر کرده
    630  
    تشکر شده
    2081  

نقل قولpaydar3 نوشته است:

5.آریا : آریا که هدفش از رفتن به کینگزلندینگ انتقام گرفتن و تکمیل لیستش بود به طور ناگهانی تغییر رویه داد و در چند تا سکانس بی هدف و طولانی در حال نجات مردم کینگزلندینگ بود و در آخر هم به طور معجزه آسایی نجات یافت (همانند جان که از آتیش ویسریوس پشت یک تخته سنگ جون سالم بدر برد در حالی که دروگون این قسمت قوی ترین ساختمان هارو هم آورد پایین) و وجود اون اسب که یکی از دوستان همینجا اعلام کردند که نماد امید بوده اما این چنین سکانسی در یک سریال سورئال قابل توجیهه نه رئال همانند گیم آف ترونز

سریال رئال!؟
    شخصا به عنوان کسی که از قسمت سوم فصل اول دارم این سریال رو دنبال میکنم. و یک فصل هم ترجمه کردم... تا حالا چیزی به عنوان رئال تو این سریال ندیدم.
    بگذریم.

دوستان توی این ویدیو یکسری پیشبینی ها کرده در مورد قسمت شش! من یکمقدارش رو ترجمه کردم.
    توی اسپویل باکس میذارم.. اگر خواستید بخونید نظرتون رو بدید.  اگر نمیخوایید قسمت 6 اسپویل بشه واستون لطفا نخونید.
    https://www.youtube.com/watch?v=Cvuq_hhEk_c

اسپويلر ، خطر لو رفتن داستان : نمايش
    اول اینکه گفته جان اسنو، دنریس رو میکشه. در نهایت جان اسنو سر یه دو راهی میمونه که بین خانوادۀ سببی و خانوادۀ نسبی یکی رو انتخاب کنه... که باز هم با استارکها میمونه (اشاره به صحبتش با آریا که بهش گفته بود فراموش نکن که استارک هستی) و به دنریس خیانت میکنه.
    همه از دست دنریس عصبانی هستن بعد از کشتار قسمت پنجم از جمله تیریون. بخاطر کشته شدن جیمی به دست دنریس. که البته عمدی نبوده. ولی تیریون ازین مسئله عصبانیه و نشان مشاور رو جلوی دنریس پرت میکنه.
    همه اینها بخاطر اینه که تصور میکنن که دنریس دیگه از سرسی هم بدتره ... و میگن که صحنۀ قتل دنریس توی تالار تخت پادشاهی اتفاق میافته. که در حالی که دنریس به طرف تخت میاد روی زمین میافته و باز بصورت نمادین نشون میده که بعد از اینهمه تلاش به تخت میرسه اما خشم ی که توی وجودش هست باعث میشه نتونه روی تخت بشینه.
    میگن دروگون زنده میمونه .. و جان رو نمیکشه... چون تشخیص میده که جان هم تارگرین هستش... فقط جان رو میگیره و پرواز میکنه ..(اما احتمال چنین اتفاقی کمه)
    توی این قسمت جان اسنو متوجه میشه که آریا "بدون چهره"ست . یجورایی شخصیت اصلیه اریا نشون داده میشه.
    میگن در نهایت سانسا ملکه میشه. و جان اسنو میره شمال. و برن هم از جادویی که داره استفاده میکنه و دیوار رو بازسازی میکنه.
    و جان اسنو با گوست دیدار میکنه. جایی که بالاخره دستی به سر گوست میکشه. (گویندۀ ویدیو در این لحظه ذوق مرگ شد)
    و مثل اینکه در اخر قسمت ششم دوباره جان نشان (دایره ای از اعضای بدن) وایت واکرها رو میبینه. که نشون میده وایت واکرها بازم حمله خواهند کرد.
    برای نویسنده این مطلب Prolator تشکر کننده ها: 8 Arkham, Sepehr90, amin_orang, ashley_1986, dark_shadows, Klaus, mamad092, pejmanmm
    رتبه: 1.07%
    عضویت  / ورود
    زیرنویسهای فروردین 98
    عضویت  / ورود
    زیرنویسهای اردیبهشت 98
    عضویت  / ورود
    زیرنویسهای خرداد 98

عضویت  / ورود
      ایدی تلگرام : benyaminaria

تبليغات تبليغات

4. نماد کاربر

كاربر ويژه
    كاربر ويژه

عنوان کاربر
    كاربر ويژه 
    تشکر کرده
    1524  
    تشکر شده
    1851  

اسب سفید همون اسب فرمانده ارتش لنیستر ها بود که اول کار وقتی اژدها ارتششونو اتیش زد به یک طرف دیگه پرتاب شدن
    برای نویسنده این مطلب dark_shadows تشکر کننده ها: 5 Arkham, Sepehr90, amin_orang, Klaus, mamad092
    رتبه: 0.67%

تبليغات تبليغات

5. نماد کاربر

كاربر ويژه
    كاربر ويژه

عنوان کاربر
    كاربر ويژه 
    تشکر کرده
    1524  
    تشکر شده
    1851  

نقل قولProlator نوشته است:

5.آریا : آریا که هدفش از رفتن به کینگزلندینگ انتقام گرفتن و تکمیل لیستش بود به طور ناگهانی تغییر رویه داد و در چند تا سکانس بی هدف و طولانی در حال نجات مردم کینگزلندینگ بود و در آخر هم به طور معجزه آسایی نجات یافت (همانند جان که از آتیش ویسریوس پشت یک تخته سنگ جون سالم بدر برد در حالی که دروگون این قسمت قوی ترین ساختمان هارو هم آورد پایین) و وجود اون اسب که یکی از دوستان همینجا اعلام کردند که نماد امید بوده اما این چنین سکانسی در یک سریال سورئال قابل توجیهه نه رئال همانند گیم آف ترونز

سریال رئال!؟
    شخصا به عنوان کسی که از قسمت سوم فصل اول دارم این سریال رو دنبال میکنم. و یک فصل هم ترجمه کردم... تا حالا چیزی به عنوان رئال تو این سریال ندیدم.
    بگذریم.

دوستان توی این ویدیو یکسری پیشبینی ها کرده در مورد قسمت شش! من یکمقدارش رو ترجمه کردم.
    توی اسپویل باکس میذارم.. اگر خواستید بخونید نظرتون رو بدید.  اگر نمیخوایید قسمت 6 اسپویل بشه واستون لطفا نخونید.

اول اینکه گفته جان اسنو، دنریس رو میکشه. در نهایت جان اسنو سر یه دو راهی میمونه که بین خانوادۀ سببی و خانوادۀ نسبی یکی رو انتخاب کنه... که باز هم با استارکها میمونه (اشاره به صحبتش با آریا که بهش گفته بود فراموش نکن که استارک هستی) و به دنریس خیانت میکنه.
    همه از دست دنریس عصبانی هستن بعد از کشتار قسمت پنجم از جمله تیریون. بخاطر کشته شدن جیمی به دست دنریس. که البته عمدی نبوده. ولی تیریون ازین مسئله عصبانیه و نشان مشاور رو جلوی دنریس پرت میکنه.
    همه اینها بخاطر اینه که تصور میکنن که دنریس دیگه از سرسی هم بدتره ... و میگن که صحنۀ قتل دنریس توی تالار تخت پادشاهی اتفاق میافته. که در حالی که دنریس به طرف تخت میاد روی زمین میافته و باز بصورت نمادین نشون میده که بعد از اینهمه تلاش به تخت میرسه اما خشم ی که توی وجودش هست باعث میشه نتونه روی تخت بشینه.
    میگن دروگون زنده میمونه .. و جان رو نمیکشه... چون تشخیص میده که جان هم تارگرین هستش... فقط جان رو میگیره و پرواز میکنه ..(اما احتمال چنین اتفاقی کمه)
    توی این قسمت جان اسنو متوجه میشه که آریا "بدون چهره"ست . یجورایی شخصیت اصلیه اریا نشون داده میشه.
    میگن در نهایت سانسا ملکه میشه. و جان اسنو میره شمال. و برن هم از جادویی که داره استفاده میکنه و دیوار رو بازسازی میکنه.
    و جان اسنو با گوست دیدار میکنه. جایی که بالاخره دستی به سر گوست میکشه. (گویندۀ ویدیو در این لحظه ذوق مرگ شد)
    و مثل اینکه در اخر قسمت ششم دوباره جان نشان (دایره ای از اعضای بدن) وایت واکرها رو میبینه. که نشون میده وایت واکرها بازم حمله خواهند کرد.

کی پیش بینی کرده؟
    برای نویسنده این مطلب dark_shadows تشکر کننده ها: 2 Sepehr90, amin_orang
    رتبه: 0.27%

تبليغات تبليغات

6. نماد کاربر

مترجم فعال
    مترجم فعال

عنوان کاربر
    مترجم فعال 
    تشکر کرده
    630  
    تشکر شده
    2081  

نقل قولdark_shadows نوشته است:

سریال رئال!؟
    بگذریم.

کی پیش بینی کرده؟

سازنده ی ویدیو که مشخصه... دیفایندر یا همچین چیزی بود
    ایشون هم بر اساس اسپویل های شخصی توی سایت ریددیت نوشته
    که قبلا اکثر اسپویلهاش درست بوده.

بهرحال فرقی نمیکنه کی گفته ! صرفا جهت گفتگوی بیشتر گذاشتم.
    ممکنه همش درست باشه یا همش غلط
    برای نویسنده این مطلب Prolator تشکر کننده ها: 9 Arkham, Sepehr90, amin_orang, ashley_1986, dark_shadows, Klaus, mamad092, Mardin89A, pejmanmm
    رتبه: 1.2%
    عضویت  / ورود
    زیرنویسهای فروردین 98
    عضویت  / ورود
    زیرنویسهای اردیبهشت 98
    عضویت  / ورود
    زیرنویسهای خرداد 98

عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

7. آوتار

کاربر دو ستاره
    کاربر دو ستاره

عنوان کاربر
    کاربر دو ستاره 
    تشکر کرده
    13  
    تشکر شده
    316  

به نظر من اسپویل قسمت ششم چرته محضه. سانسا بشه ملکه اخ چقد خندیدم ساسنسا تو وینتر فله اینجا وستروسه یه هفته راهشه فقط
    برای نویسنده این مطلب morgoth.1987 تشکر کننده ها: 2 Sepehr90, amin_orang
    رتبه: 0.27%

تبليغات تبليغات

8. نماد کاربر

مترجم فعال
    مترجم فعال

عنوان کاربر
    مترجم فعال 
    تشکر کرده
    630  
    تشکر شده
    2081  

نقل قولmorgoth.1987 نوشته است:
    به نظر من اسپویل قسمت ششم چرته محضه. سانسا بشه ملکه اخ چقد خندیدم ساسنسا تو وینتر فله اینجا وستروسه یه هفته راهشه فقط

همین ؟! چون راهش دوره !؟ خخ خدایی اینم شد دلیل !
    اگر جان همونطور که گفته نخواد شاه باشه... کسی بجز سانسا نمیمونه.!
    اون پسره اهنگره میمونه !! و تیریون! بقیه که مردن !

توی یه ویدیوی دیگه یه نفر با کلی دلیل گفته بود که جان شاه میشه. اما اگر اینطور بشه شخصا زیاد حال نمیکنم.
    برای نویسنده این مطلب Prolator تشکر کننده ها: 7 Arkham, Sepehr90, amin_orang, ashley_1986, KING IVAR, mamad092, pejmanmm
    عضویت  / ورود
    زیرنویسهای فروردین 98
    عضویت  / ورود
    زیرنویسهای اردیبهشت 98
    عضویت  / ورود
    زیرنویسهای خرداد 98

عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

9. نماد کاربر

دستیار مدیر انجمن
    دستیار مدیر انجمن

عنوان کاربر
    دستیار مدیر انجمن 
    تشکر کرده
    27072  
    تشکر شده
    15063  

توی یه ویدیوی دیگه یه نفر با کلی دلیل گفته بود که جان شاه میشه. اما اگر اینطور بشه شخصا زیاد حال نمیکنم.

محمد جان ، چون نمی‌خواستم پایان سریال حتی 1% هم برام اسپویل نشه با اجازه‌ـت مطالب تگ اسپویلت رو نخوندم . صرفاً چیزی که از حرفاتون برداشت کردم رو بر اساس پیش‌بینی صفحه‌ی قبل خودم می‌نویسم :

ببین ، فکر نمی‌کنم «سانسا» ملکه‌ی کل «وستروس» بشه . همونطور که قبلاً گفتم احتمال میدم با توجه به خرابی‌های «قلمرو فرماندهی» و اینکه در حال حاضر بقیه سرزمین‌ها پادشاه مستقل داره احتمالاً خط داستانی همینجوری پیش میره . با فرض اینکه «دِنِریس» کشته بشه (که به احتمال زیاد هم کشته میشه اونم به دست«جان اسنو») و اینکه شاید هم «جان» بمیره و یا شاید بره شمال «دیوار» با «وحشی‌ها» زندگی کنه به احتمال زیاد «سانسا» پادشاه «شمال» میشه اما فکر نمی‌کنم در کل ملکه‌ی «هفت قلمرو» بشه چون‌که «گِندری» به‌عنوان فرد به‌حق‌تر (از لحاظ نسب خانوادگی) هنوز در داستان وجود داره (هر چند قبلاً هم گفتم پادشاهی یه جَنم و جذبه‌ای می‌خواد «گِندری» حتی 1% هم این صفت رو نداره و تو این زمینه «سانسا» گزینه‌ی بهتری هست)
    برای نویسنده این مطلب Sepehr90 تشکر کننده ها: 7 Arkham, Prolator, amin_orang, ashley_1986, Klaus, mamad092, pejmanmm
    : Currently Watching

تبليغات تبليغات

10. نماد کاربر

مترجم فعال
    مترجم فعال

عنوان کاربر
    مترجم فعال 
    تشکر کرده
    630  
    تشکر شده
    2081  

نقل قولSepehr90 نوشته است:

محمد جان ، چون نمی‌خواستم پایان سریال حتی 1% هم برام اسپویل نشه با اجازه‌ـت مطالب تگ اسپویلت رو نخوندم . صرفاً چیزی که از حرفاتون برداشت کردم رو بر اساس پیش‌بینی صفحه‌ی قبل خودم می‌نویسم :

ببین ، فکر نمی‌کنم «سانسا» ملکه‌ی کل «وستروس» بشه . همونطور که قبلاً گفتم احتمال میدم با توجه به خرابی‌های «قلمرو فرماندهی» و اینکه در حال حاضر بقیه سرزمین‌ها پادشاه مستقل داره احتمالاً خط داستانی همینجوری پیش میره . با فرض اینکه «دِنِریس» کشته بشه (که به احتمال زیاد هم کشته میشه اونم به دست«جان اسنو») و اینکه شاید هم «جان» بمیره و یا شاید بره شمال «دیوار» با «وحشی‌ها» زندگی کنه به احتمال زیاد «سانسا» پادشاه «شمال» میشه اما فکر نمی‌کنم در کل ملکه‌ی «هفت قلمرو» بشه چون‌که «گِندری» به‌عنوان فرد به‌حق‌تر (از لحاظ نسب خانوادگی) هنوز در داستان وجود داره (هر چند قبلاً هم گفتم پادشاهی یه جَنم و جذبه‌ای می‌خواد «گِندری» حتی 1% هم این صفت رو نداره و تو این زمینه «سانسا» گزینه‌ی بهتری هست)

اجازه بدید اینجوری برسی کنیم.

چه افرادی ممکنه شاه/ملکه بشن: (اقا محمد میتونه این سوال رو به عنوان نظر سنجی بزاره)

دنریس: قطعا میمیره.
    جان: بهترین گزینه ست. اما خودش گفته نمیخواد شاه بشه. داووس هم به این قضیه اشارۀ مستقیم کرده. عمرا سازندگان سریال جان رو پادشاه کنن.
    برن: احتمالش خیلی زیاده. اول از همه عدالت داره. He is Just قدرت داره. He has magic و با هوشه. he has wisdom . و کلی دلایل دیگه. اگر لازم بود بیشتر اشاره میکنم.
    آریا: احتمال زیاد با گندری تو شمال میمونه  با توجه به اسپویل قسمت شش.
    تیریون: از اونجایی که لنیستره ... فکر نمیکنم دوباره یه لنیستر دیگه به تخت برسه.
    گندری: عمرا. درسته پسر رابرت ه. ولی سریال هیچ اماده سازی برای این شخصیت نداره. منظورم اینه که تجربه یا بقول اقا سپهر جنم پادشاهی نداره.
    سانسا : اگر جان نخواد بشه. برن هم نشه. احتمالش زیاده که سانسا ملکه بشه. در ضمن پیشگویی در بارۀ سرسی هم هست. اون پیشگو بهش گفته بود که با یه پادشاه ازدواج میکنه که درست بود.
    گفته بود سه تا بچه ش میمیرن. که مردن. و اینکه جاش رو دختری جوانتر میگیره. که فکر میکردیم دنریس باشه.. اما ممکنه سانسا باشه
    برای نویسنده این مطلب Prolator تشکر کننده ها: 7 Arkham, Sepehr90, amin_orang, ashley_1986, Klaus, mamad092, pejmanmm
    عضویت  / ورود
    زیرنویسهای فروردین 98
    عضویت  / ورود
    زیرنویسهای اردیبهشت 98
    عضویت  / ورود
    زیرنویسهای خرداد 98

عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

11. نماد کاربر

دستیار مدیر انجمن
    دستیار مدیر انجمن

عنوان کاربر
    دستیار مدیر انجمن 
    تشکر کرده
    27072  
    تشکر شده
    15063  

نقل قولSepehr90 نوشته است:

اجازه بدید اینجوری برسی کنیم.

چه افرادی ممکنه شاه/ملکه بشن: (اقا محمد میتونه این سوال رو به عنوان نظر سنجی بزاره)

دنریس: قطعا میمیره.
    جان: بهترین گزینه ست. اما خودش گفته نمیخواد شاه بشه. داووس هم به این قضیه اشارۀ مستقیم کرده. عمرا سازندگان سریال جان رو پادشاه کنن.
    برن: احتمالش خیلی زیاده. اول از همه عدالت داره. He is Just قدرت داره. He has magic و با هوشه. he has wisdom . و کلی دلایل دیگه. اگر لازم بود بیشتر اشاره میکنم.
    آریا: احتمال زیاد با گندری تو شمال میمونه  با توجه به اسپویل قسمت شش.
    تیریون: از اونجایی که لنیستره ... فکر نمیکنم دوباره یه لنیستر دیگه به تخت برسه.
    گندری: عمرا. درسته پسر رابرت ه. ولی سریال هیچ اماده سازی برای این شخصیت نداره. منظورم اینه که تجربه یا بقول اقا سپهر جنم پادشاهی نداره.
    سانسا : اگر جان نخواد بشه. برن هم نشه. احتمالش زیاده که سانسا ملکه بشه. در ضمن پیشگویی در بارۀ سرسی هم هست. اون پیشگو بهش گفته بود که با یه پادشاه ازدواج میکنه که درست بود.
    گفته بود سه تا بچه ش میمیرن. که مردن. و اینکه جاش رو دختری جوانتر میگیره. که فکر میکردیم دنریس باشه.. اما ممکنه سانسا باشه

موافقم . اگه ممد عزیز تا روز شروع قسمت آخر این نظرسنجی رو بذاره می‌تونه جذاب باشه :

«دِنِریس» : مرگ به دست «جان اسنو» پس قطعاً به پادشاهی نمیرسه

«جان اسنو» : یا پس از کشتن «دِنِریس» خودش هم می‌میره یا میره شمال «دیوار» با «تورموند» و «مردم آزاد» زندگی می‌کنه چون بارها خودش گفت که تمایلی به پادشاهی نداره پس پادشاه نمیشه

«برن» : پادشاه یه سرزمین نیاز به این داره که به همه‌ی امور تسلط باشه نه اینکه فقط در تاریخ سیر کنه پس بعید میدونم پادشاه بشه (ولی باید تو قسمت آخر یه چیزی برای ارائه داشته باشه)

«آریا» : همونطور که به «گِندری» گفت اهل بانو بودن و این چیزها نیست پس پادشاه نمیشه (مگر اینکه با دیدن اسب سفید یهو متحول بشه)

«تیریون» : به دلیل خیانتش به «دِنِریس» احتمال اعدامش زیاد پس پادشاه نمیشه

«گِندری» : بعد از «جان» و «دِنِریس» شاید برحق‌ترین آدم باشه اما همونطور که گفتم جَنم و جذبه‌ی پادشاهی رو نداره پس باز هم بعید میدونم پادشاه بشه و نهایت کاری که احتمالاً انجام میده همون فرمانروایی «استورزم اِند» رو به‌عهده بگیره

«سانسا» : با توجه به پیش‌بینیم درمورد سرنوشت بقیه‌ی شخصیت‌های به احتمال زیاد پادشاه «شمال» خواهد شد

بگم که من نظرم رو با این پیش‌فرض گفتم که «تخت آهنین» نابود شده باشه و هر کس مستقلاً در سرزمین خودش پادشاهی کنه
    برای نویسنده این مطلب Sepehr90 تشکر کننده ها: 5 Arkham, Prolator, amin_orang, ashley_1986, mamad092
    : Currently Watching

تبليغات تبليغات

12. آوتار

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    863  
    تشکر شده
    357  

بيش از ٢٠ هزار طرفدار خشمگين سريال گیم اف ترونز یک تقاضانامه ی اينترنتی برای ساخت دوباره ی فصل هشتم اين سريال امضا كرده اند

این طرفداران بشدت از نحوه ی ساخت و اتفاقات فصل هشتم ناراضی و خشمگین هستند .
    😐✌️
    برای نویسنده این مطلب amin_orang تشکر کننده ها: 5 Arkham, Sepehr90, ashley_1986, mamad092, pejmanmm

تبليغات تبليغات

13. نماد کاربر

مسئول بخش تریلر
    مسئول بخش تریلر

عنوان کاربر
    مسئول بخش تریلر 
    تشکر کرده
    52017  
    تشکر شده
    83960  

با احترام به نظر همه به نظرم دنریس روی تخت میشینه اما باز هم به نظر من خودش و پادشاهی رو از بین میبره و همون اتفاقی میفته که پیش از این افتاده .. یعنی یه ملکه خشمگین پس از یک ملکه خشمگین ..!
    سرسی میره و  دنریس میاد ...

جان به نظرم بره شمال پیش بقیه شمالیه اون ور ...
    سانسا ملکه وینترفل بشه و آریا هم بره پی سرگذشت و عشقش و شاید ملکه اونجا بشه ...

نظرسنجی جداگانه اضافه خواهد شد ...

فقط سوال نظرسنجی چه باشد ؟

پ.ن : هیچ قطعنی تو گیم وجود نداره و همه به طور قطع شاید هستند ... گیم دیگه فکر میکنم اینو ثابت کرده ..  
    برای نویسنده این مطلب mamad092 تشکر کننده ها: 6 Arkham, Prolator, Sepehr90, amin_orang, ashley_1986, pejmanmm
    رتبه: 0.8%

تبليغات تبليغات

14. نماد کاربر

كاربر ويژه
    كاربر ويژه

عنوان کاربر
    كاربر ويژه 
    تشکر کرده
    13034  
    تشکر شده
    8939  

نقل قولmamad092 نوشته است:
    با احترام به نظر همه به نظرم دنریس روی تخت میشینه اما باز هم به نظر من خودش و پادشاهی رو از بین میبره و همون اتفاقی میفته که پیش از این افتاده .. یعنی یه ملکه خشمگین پس از یک ملکه خشمگین ..!
    سرسی میره و  دنریس میاد ...

جان به نظرم بره شمال پیش بقیه شمالیه اون ور ...
    سانسا ملکه وینترفل بشه و آریا هم بره پی سرگذشت و عشقش و شاید ملکه اونجا بشه ...

نظرسنجی جداگانه اضافه خواهد شد ...

فقط سوال نظرسنجی چه باشد ؟

پ.ن : هیچ قطعنی تو گیم وجود نداره و همه به طور قطع شاید هستند ... گیم دیگه فکر میکنم اینو ثابت کرده ..  

یک گزینه ی سایر موارد اگر قرار بدی حل میشه
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب ashley_1986 تشکر کننده ها: 5 Arkham, Prolator, Sepehr90, amin_orang, pejmanmm
    .
    عضویت  / ورود
    .

تبليغات تبليغات

15. نماد کاربر

کاربر يك ستاره
    کاربر يك ستاره

عنوان کاربر
    کاربر يك ستاره 
    تشکر کرده
    101  
    تشکر شده
    89  

سلام همگی
    ولی به نظرم با توجه به اتفاقات قسمت 5 اینطوری خوب میشه که برندن دنریس رو تبدیل به چیزی مثل نایت کویین یا همچین چیزی بکنه و داستان همچنان ادامه پیدا کنه
    عضویت  / ورود
    عضویت  / ورود
    عضویت  / ورود
    برای نویسنده این مطلب BMY691 تشکر کننده ها: 5 Arkham, Sepehr90, amin_orang, ashley_1986, mamad092
    ஜ 👉 I Named By 'ɯɐɹɥɐq' I Known As 'BMY691' I Belong To 'T@br!z' That's What I Love aBout Me 👈

عضویت  / ورود

عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

16. نماد کاربر

مترجم فعال
    مترجم فعال

عنوان کاربر
    مترجم فعال 
    تشکر کرده
    630  
    تشکر شده
    2081  

نقل قولamin_orang نوشته است:
    بيش از ٢٠ هزار طرفدار خشمگين سريال گیم اف ترونز یک تقاضانامه ی اينترنتی برای ساخت دوباره ی فصل هشتم اين سريال امضا كرده اند

این طرفداران بشدت از نحوه ی ساخت و اتفاقات فصل هشتم ناراضی و خشمگین هستند .
    😐✌️

خخخ دیونه ن... خوب یا بد تموم شد دیگه.
    بقول یکی از دوستان... دیگه به لحاظ مالی کشش نداره این سریال... و میخوان برن سراغ اسپین اف ها .... همه چیز پوله!
    برای نویسنده این مطلب Prolator تشکر کننده ها: 5 Arkham, Sepehr90, amin_orang, ashley_1986, mamad092
    عضویت  / ورود
    زیرنویسهای فروردین 98
    عضویت  / ورود
    زیرنویسهای اردیبهشت 98
    عضویت  / ورود
    زیرنویسهای خرداد 98

عضویت  / ورود

تبليغات تبليغات

بازگشت به نقد و بررسی فیلم و سریال

تنظيمات نمايش موضوعات

تنظيمات نمايش موضوعات

قبلی       بعدی

استفاده از اين کنترل به منظور ايجاد محدوديت براي نمايش موضوعات در يک چهارچوب زماني مشخص است.

به شما اجازه مي دهد تا انتخاب کنيد اطلاعات بر اساس ليست موضوع مرتب شوند.

توجه : وقتي که مرتب سازي بر اساس تاريخ ، 'نزولي', جديد ترين نتايج را اول نمايش مي دهد.

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

اطلاعات و گزينه هاي انجمن

کاربران در حال مشاهده اين انجمن

{درکل 0 کاربر آنلاین داریم :: هیچ کاربر عضو و 0 مخفی و . (اطلاعات این قسمت بر اساس 5 دقیقه قبل می باشد)

1. کاربران حاضر : بدون كاربران آنلاین

مجوز هاي ارسال و ويرايش

مجوز هاي ارسال و ويرايش

شما در این انجمن نمی توانید موضوعات جدیدی را ارسال کنید
شما در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
شما در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
شما در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید

سلام مهمان گرامي؛

مهمان گرامي، براي مشاهده تالار با امکانات کامل ميبايست از طريق ايــن ليـــنک ثبت نام کنيد